top of page

Rīgas Zobenu Paukošanas klubs

Uz jautājumiem atbildēja Igors Buzo, Rīgas Zobenu Paukošanas Kluba dibinātājs.

Biznesa apraksts

Rīgas Zobenu Paukošanas klubs (RZPK) tika dibināts 2013. gadā ar mērķi popularizēt paukošanas sporta veidu Rīgā un Latvijā. RZPK trenē dažāda vecuma sportistus – gan bērnus, gan jauniešus, gan pieaugušos ar dažādu sagatavotības līmeni. Paukošanas apmācības procesā ietilpst noteiktas vingrinājumu metodes, kuras ietver fiziskās, tehniskās, taktiskās un psiholoģiskās sagatavošanas uzdevumus. Nodarbošanās ar paukošanos palīdzēs attīstīt reakciju, veiklību, koordināciju un spēju ātri pieņemt lēmumu. RZPK piedāvā gan grupu nodarbības, gan individuālās nodarbības.

Kāds Facebook un Instagram satura izveides process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Esmu apmierināts. Ar speciālisti vienojāmies par publikāciju grafiku, es viņai nodevu visu nepieciešamo informāciju, un speciāliste, vadoties pēc tās, veidoja postus. Katrs posts pirms publicēšanas tika ar mani saskaņots – posti bija labi, pārsvarā nebija nepieciešami nekādi labojumi.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem?

Vēl ir grūti izvērtēt pakalpojuma rezultātus, turpinu vērot, taču esmu apmierināts ar speciālistes paveikto darbu – 10 balles no 10. Viss, kas tiek apsolīts, viss tiek izdarīts.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook un Instagram satura izstrādes nepieciešamību?

Cilvēki, īpaši jaunieši, daudz laika pavada un meklē informāciju internetā, tāpēc mūsdienās šāda veida pakalpojumi ir ļoti svarīgi. Tie var palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un veicināt pārdošanu.

Rīgas Zobenu Paukošanas klubs

Izmantotie risinājumi

Facebook un Instagram satura veidošana

bottom of page