SIA "Prime Cars"

SIA „Prime Cars” ir uzņēmums, kas piedāvā auto nomas pakalpojumus, garantējot draudzīgus, atvērtus un ikvienam saprotamus pakalpojuma nosacījumus. Uzņēmumā strādā profesionāla pieredzējušu menedžeru komanda, kura ir orientēta uz klienta individuālajām prasībām. Klients – tā ir uzņēmuma prioritāte, tāpēc „Prime Cars” tiecas nodrošināt efektīvāko risinājumu atbilstoši katra klienta vēlmēm un pieejamajam budžetam.

Lasīt vairāk ›


MS Ķirurģija logo

Sproģa J. ārsta prakses vēnu ķirurģijā

Sproģa. J. ārsta prakses vēnu ķirurģijā galvenie darbības virzieni ir konsultāciju sniegšana par dažādām ķirurģiskajām slimībām, ambulatorā un plānveida ķirurģija. Tāpat pacientiem tiek nodrošinātas vēnu, trūču, plaukstas un ortopēdiskās operācijas. Sproģa J. ārsta praksē pacientus pieņem sertificēti ārsti-ķirurgi Dr. Juris Sproģis Dr. Liāna Miķelsone.


Lasīt vairāk ›


Apģērbu Outlet Cēsīs logo

"Apģērbu Outlet Cēsīs"

„Apģērbu Outlet Cēsīs” pieder divi apģērbu veikali – „Dresskods” un "Pirmais Veikals", kur pieejamas visdažādākās apģērbu grupas sievietēm, vīriešiem un bērniem ļoti plašā stilu un izmēru izvēlē – gan svētkiem, gan ikdienai. Veikala piedāvājums tiek veidots, balstoties uz sezonas aktuālajām modes tendencēm, līdz ar to ikviens šeit varēs atrast savai gaumei un augumam atbilstošu modernu apģērbu.


Lasīt vairāk ›


PL Logistics logo

SIA "PL Logistics"

Uzņēmums „PL Logistics” savu darbību uzsāka 2008. gadā un nodarbojas ar augstas kvalitātes plātņu materiālu – saplākšņa, kokskaidu, tai skaitā laminēto, plākšņu un OSB – tirdzniecību, kā arī detaļu un mēbeļu ražošanu pēc individuāla klientu pasūtījuma par izdevīgām cenām. Tāpat uzņēmums sniedz transporta pakalpojumus visā Eiropā. 


Lasīt vairāk ›


anvi am logo

SIA "ANVI AM"

SIA ANVI AM nodarbojas ar tautas tērpu un to aksesuāru izgatavošanu kā individuāli, tā kolektīviem. Klientu ērtībām uzņēmumā iespējama arī tautas tērpu noma. Tautas tērpu izgatavošanā iesaistās pieredzes bagātas rokdarbnieces, audējas un šuvējas, kā arī materiālu apstrādes un rotu darināšanas meistari, kas ir rūpīgi pētījuši dažādu novadu un apvidu tautas tērpu, to aksesuāru un rotu īpatnības un tradicionālās darināšanas metodes.


Lasīt vairāk ›


forwarder logo

SIA "Forwarder"

Uzņēmums „Forwarder” darbojas importa, eksporta un tranzīta jomā, nodrošinot muitošanas, noliktavas, kravu deklarēšanas un muitas dokumentu noformēšanas pakalpojumus. Tāpat SIA „Forwarder” piedāvā starptautiskos sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, garantējot ātru un drošu dažāda veida kravu transportēšanu un pārkraušanu. Uzņēmumā strādā pieredzes bagāti darbinieki, kas lieliski paveic savu darbu pat sarežgītās situācijās. 


Lasīt vairāk ›


vg energy logo

SIA "VG Energy"

„VG Energy” ir konkurētspējīgs uzņēmums, kas nodarbojas ar ventilācijas, kondicionēšanas un mitrināšanas iekārtu izplatīšanu Latvijā. Energoefektīvi augstas kvalitātes risinājumi stingri saskaņā ar projektu un klienta individuālajām prasībām – neatkarīgi no darba uzdevuma sarežģītības līmeņa.


Lasīt vairāk ›


SIA „LaserTag Latgale”

„LaserTag Latgale” ir mobils, aktīvs un dabai draudzīgs uzņēmums, kas piedāvā izbaudīt aizraujošu aktīvās atpūtas spēli lāzertagu. Tā ir militārās simulācijas spēle, kas patiks un raisīs pozitīvas emocijas kā bērniem, tā pieaugušajiem. Spēles laikā tiek izmantots infrasarkanais stars, līdz ar to tā ir draudzīga gan videi, gan spēles dalībnieku veselībai.

Lasīt vairāk ›


SIA "Bigi"

„BIGI Baltic Transfers and Tours” nodarbojas ar pasažieru pārvadājumiem Baltijas valstīs un Eiropā, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus jau vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmums sniedz taksometra pakalpojumus no/ uz lidostu, pasažieru ostu un dzelzceļa staciju, starppilsētu transfērus Baltijā un Eiropā un pasažieru pārvadājumus dažādiem pasākumiem un sezonālajām aktivitātēm kā mazām, tā lielām grupām. 

 Lasīt vairāk ›


Sidi Spēles SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Sidi Spēles"

Uzņēmuma SIA “Sidi Spēles” galvenais darbības virziens ir galda spēles. Galda spēles “Ceļojums mīlestībā” pārdošanā papildus tradicionālajiem kanāliem (grāmatnīcas un tiešā pārdošana) tika izveidota mājaslapa Celojumsmilestiba.lv, kur spēli var iegādāties, norēķinoties elektroniski un izvēloties dažādus piegādes veidus.

Lasīt vairāk ›

Tautas Harmonijas Centrs - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Tautas Harmonijas Centrs"

“Tautas Harmonijas Centrs” atrodas Valmierā un nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, cenšoties katru pasākumu padarīt unikālu un prātā paliekošu. Uzņēmums palīdz arī citiem uzrīkot sev tīkamāko pasākumu. Tāpat “Tautas Harmonijas Centrā” iespējams nogaršot neierastus alus, vīnus un kokteiļus.

Lasīt vairāk ›

Santi Li SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA “Sant-Li”

Uzņēmums SIA “Sant-Li” darbojas ziedu tirdzniecības nozarē. Ziedu salonos ļoti plašā klāstā pieejami grieztie ziedi un ziedu pušķi. Uzņēmuma floristi ar prieku palīdz klientiem izveidot ziedu pušķus un noformējumus svētkiem. Ziedu saloni sniedz iespēju apsveikt savus mīļos, tuviniekus, draugus un kolēģus ar skaistiem un kvalitatīviem ziediem.

Lasīt vairāk ›

Olimpiskais centrs "Limbaži" SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA Olimpiskais centrs "Limbaži"

Olimpiskais centrs “Limbaži” sekmē augstu sasniegumu sporta attīstību Limbažu novadā, realizējot vieglatlētikas un smaiļošanas un kanoe airēšanas programmas. Olimpiskais centrs “Limbaži” kopš 2001. gada rīko dažāda ranga sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā 7:7, minifutbolā telpās, galda tenisā, novusā, šahā, dambretē, smaiļošanā un kanoe airēšanā, pludmales volejbolā, šautriņu mešanā, vieglatlētikā.

Lasīt vairāk ›

Art Luxurty House - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

Art Luxurty House

Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana, kā arī sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.

Lasīt vairāk ›

Medkos SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Medkos"

SIA “Medkos” piedāvā darba drošības aizsardzības pakalpojumus uzņēmuma drošas un likumam atbilstošas darba vides sakārtošanai.

Lasīt vairāk ›

Rīgas zobārstniecība SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Rīgas zobārstniecība"

“Rīgas zobārstniecība” sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu zobu diagnostikā un zobu ārstēšanā Rīgas centrā.

Lasīt vairāk ›