SIA „Updeķi A”

Kafejnīca un gaļas veikaliņš “Dārzā” atrodas Ventspilī, Inženieru ielā 43 un savas durvis apmeklētājiem vēra 2019.gada jūlijā. “Dārzā” pirmsākums meklējams 2013.gadā, kad tika dibināts uzņēmums SIA “Updeķi A”, kas nodarbojas ar svaigas gaļas ieguvi, ražošanu, pārstrādi un vairumtirdzniecību.

Lasīt vairāk ›


SIA "Pakom"

SIA „Pakom” kopš 2005. gada nodarbojas ar darba apģērbu vairumtirdzniecību. 2008. gadā uzņēmums atvēris arī veikalu, kurā šobrīd pieejami vairāk nekā 600 dažāda veida darba apģērbi un apavi, kā arī individuālās aizsardzības līdzekļi un tīrīšanas/ kopšanas līdzekļi par patīkamām cenām – viss, kas nepieciešams drošam un komfortablam darbam visdažādākajās sfērās.

Lasīt vairāk ›


SIA "L.V. Birojs"

SIA „L.V. Birojs” ir uzņēmums, kas sniedz  grāmatvedības un iekšējā audita pakalpojumus dažādu darbības sfēru uzņēmumiem, nodrošinot to pārstāvniecību arī Valsts ieņēmumu dienestā. Lai arī uzņēmums dibināts salīdzinoši nesen – 2018. gadā – uzņēmumā strādā speciālisti ar ilggadēju pieredzi dažādās nozarēs, kas garantē profesionālu un kvalitatīvu apkalpošanu, kā arī spēju ātri un precīzi pielāgoties pat sarežģītākajiem darba uzdevumiem.

Lasīt vairāk ›


SIA "Eirofiltri"

SIA “Eirofiltri” ir Latvijas uzņēmums, kas nodarbojas ar ūdens filtru ražošanu un vairumtirdzniecību, sadarbojoties ar būvmateriālu un santehnikas veikaliem. “Junkors filtru” produkcija tirgū ir pieejama jau no 1999. gada. Uzņēmums nodrošina ātru ūdens attīrīšanas filtru uzstrādīšanu jebkurā mājoklī. Šie filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā.


SIA "Roche Latvia"

SIA “Roche” ir pasaulē lielākā biotehnoloģiju kompānija, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē. Kompānija ir līderis uz zinātni fokusētas veselības aprūpes nozarē, apvienojot spēcīgo pozīciju gan farmācijas, gan diagnostikas jomā. Kompānijas personalizētās veselības aprūpes stratēģijas mērķis ir nodrošināt zāles un diagnostiku, kas būtiski palīdz uzlabot pacientu veselību un dzīves kvalitāti.

Lasīt vairāk ›


SIA "Ventclean"

„Ventclean” ir pieredzējis uzņēmums, kas veic visa veida ventilācijas gaisa vadu, dūmvadu un atkritumvadu profesionālo tīrīšanu un dezinfekciju, kā arī apsekošanu. Uzņēmumā strādājošie speciālisti ir apmācīti Somijā, ļaujot sniegt klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus. Papildus SIA „Ventclean” veic arī profesionālus jumtu un fasāžu tīrīšanas darbus ar augstspiediena tīrīšanas tehnoloģiju un dabai nekaitīgiem tīrīšanas līdzekļiem.

Lasīt vairāk ›


SIA "LOKE"

SIA “LOKE” sniedz pakalpojumus mežizstrādē visas Latvijas teritorijā, kā arī Zviedrijā kopš 2019.gada. Uzņēmuma darbinieki ir cilvēki, kas ir pieredzējuši un specializējušies šajā nozarē. SIA “LOKE” speciālisti nodrošina pamežu tīrīšanu un jaunaudzes kopšanu. Papildu mežistrādes pakalpojumiem uzņēmums nodarbojas arī ar dažādiem teritorijas uzkopšanas darbiem. 

Lasīt vairāk ›


pk mežs logo

SIA „PK Mežs”

SIA „PK Mežs” dibināts 2001. gadā un darbojas mežsaimniecības un kokapstrādes jomās. Uzņēmumam pieder plaša kokzāģētava, kurā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, kas apvienojumā ar ilggadējo darbinieku pieredzi ļauj nodrošināt klientiem – gan privātpersonām, gan juridiskām personām – visdažādākos kokapstrādes pakalpojumus augstā kvalitātē un precīzos termiņos.

Lasīt vairāk ›


bf esse logo

SIA "BF-esse"

SIA “BF-esse” ir stomatoloģijas centrs Rīgā ar 25 gadu pieredzi. Tas piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus visai ģimenei — gan pieaugušajiem, gan bērniem. Stomatoloģijas centrā strādā sertificēti ārsti ar plašu pieredzi, kā arī tajā ir moderna ārstniecības un diagnostikas aparatūra. Stomatoloģijas centrā darbojas arī zobu tehniskā laboratorija.

Lasīt vairāk ›


polyfasad logo

SIA "Polyfasad"

Attiecību SIA “Polyfasad” piedāvā inovatīvas dekoratīvas siltumizolācijas plāksnes, kas vienlaikus darbojas kā kvalitatīvs fasādes siltināšanas un apdares produkts. Siltumizolācijas paneļu “Polyfacade” efektivitāte ir vairākas reizes augstāka nekā tā ir tradicionālajiem materiāliem, savukārt izmaksas daudz izdevīgākas. Plāksnes ārējo slāni ir iespējams nokrāsot jebkādā krāsā.

Lasīt vairāk ›


love home riga logo

SIA "Love Home Riga"

Attiecību un pašizaugsmes centrs „Love Home Riga” ir jauns uzņēmums Latvijas tirgū, kas piedāvā psihologa un astrologa pakalpojumus, kā arī pāru terapiju. Psiholoģiskais atbalsts tiek sniegts gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem, gan ģimenēm. „Love Home Riga” speciālisti savas kompetences ietvaros palīdz cilvēkiem uzlabot savstarpējās attiecības un iemācīties rast kompromisu, lai attiecības būtu kvalitatīvas un ģimene būtu galvenā vērtība.

Lasīt vairāk ›


AB Lux Latvia logo

SIA "AB Lux Latvia"

„AB Lux Latvia” ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā interjera dizaina pakalpojumus, sākot no profesionālas konsultācijas un idejas, līdz gatavam rezultātam, kurā realizētas itin visas klienta vēlmes. Pasūtītājiem tiek nodrošināts pilns serviss, ietverot augstas kvalitātes plānošanas, montāžas, remonta un restaurācijas darbus, kāpņu, mēbeļu un aprīkojuma, kā arī ekskluzīvu interjera priekšmetu modelēšanu un izgatavošanu. 

Lasīt vairāk ›


lu psk logo

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža ir konkurētspējīga profesionālās augstākās medicīniskās izglītības iestāde, kuru 1939. gadā dibinājis profesors Pauls Stradiņš, latviešu ķirurgs un veselības aprūpes organizētājs. Koledžā tiek piedāvāts ļoti plašs studiju programmu klāsts topošo augsti kvalificētu medicīnas un sociālās aprūpes darbinieku sagatavošanai Latvijas darba tirgum.

Lasīt vairāk ›


Izopanel uzņēmuma logo

SIA "Izopanel"

„Izopanel” jau vairāk nekā 20 gadus ir viens no vadošajiem Polijas uzņēmumiem, kas ražo un tirgo augstākajiem kvalitātes standartiem atbilstošus sendvičpaneļus, ko plaši pielieto dažādos celtniecības darbos gan iekštelpās, gan ārā, piemēram, ēku iekšējām un ārsienām, jumtiem un griestiem. „Izopanel” sendvičpaneļi ir universāls risinājums, kas uzrādījis augstu efektivitāti kā noliktavās, rūpnīcu un lauksaimniecības vajadzībām paredzētajās telpās, tā tirdzniecības un dažādos sabiedriskajos objektos.

Lasīt vairāk ›


nook ltd logo

SIA "NOOK, LTD"

NOOK, LTD ir uz nepārtrauktu attīstību orientēts pašmāju uzņēmums, kas nodarbojas ar cietsakausējuma un tērauda zāģripu, kā arī ēveļnažu ražošanu pēc individuāliem pasūtījumiem, piedāvājot arī zāģripu un ēveļnažu asināšanu un remontu. NOOK produkcija, pateicoties tās augstajai kvalitātei un ikvienam pieejamai cenai, ir pieprasīta ne vien Latvijā, bet arī Eiropā, piemēram, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Čehijā, Zviedrijā, Norvēģijā un citās valstīs.

Lasīt vairāk ›


gulbenes novada bērnu un jauniešu sporta skolas logo

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola piedāvā apgūt dažādas profesionālās izglītības programmas, tādas kā basketbols, futbols, volejbols, vieglatlētika, distanču slēpošana un orientēšanās, kuras bez maksas pasniedz profesionāli un pieredzes bagāti treneri. Pieprasīts ir arī fizioterapijas kabinets, kurā katru darba dienu bez maksas apmeklētājus pieņem sertificēta fizioterapeite.

Lasīt vairāk ›


ape motors logo

SIA "APE Motors"

„APE Motors” ir 1995. gadā dibināts Latvijas un Zviedrijas kopuzņēmums, kas darbojas vieglo auto rezerves daļu, piederumu un tehnisko šķidrumu vairumtirdzniecības jomā, piedāvājot pasaulē vadošo ražotāju produkciju. Uzņēmuma piedāvājums ietver plašu un daudzveidīgu piederumu klāstu – visu, kas nepieciešams komfortablākai un drošākai auto ekspluatācijai gan ikdienā, gan auto-moto sporta jomā, turklāt preču sortiments tiek regulāri papildināts.

Lasīt vairāk ›


Ventaskrasti logo

SIA "Ventlejas"

Uzņēmumam „Ventlejas” pieder viesu nams „Ventaskrasti”, kas atrodas pašā Ventas upes krastā Ventspils-Kuldīgas šosejas 21. kilometra apvidū, 13 kilometru attālumā no Baltijas jūras. „Ventaskrasti” jau kopš 2007. gada kalpo kā lieliska vieta gan mierīgai atpūtai no ikdienas rutīnas un steigas, gan arīdzan neaizmirstamu kāzu, jubileju, dažādu svētku, sporta spēļu, korporatīvo un citu pasākumu rīkošanai.

Lasīt vairāk ›


roksana en logo

SIA "ROksana EN"

„ROksana EN” ir uzņēmums, kas piedāvā krioterapijas jeb aukstuma procedūras ar šķidro slāpekli veselības un skaistuma studijā „KRIOstudija”. Studija atrodas Valmierā un tā ir vienīgā vieta Vidzemes pusē, kurā tiek sniegti šāda veida pakalpojumi. Krioprocedūru mērķis ir dāvāt klientiem pozitīvas emocijas un labsajūtu, kā arī palīdzēt nostiprināt imunitāti efektīvā un veselībai draudzīgā veidā. 

Lasīt vairāk ›


SIA "Prime Cars"

SIA „Prime Cars” ir uzņēmums, kas piedāvā auto nomas pakalpojumus, garantējot draudzīgus, atvērtus un ikvienam saprotamus pakalpojuma nosacījumus. Uzņēmumā strādā profesionāla pieredzējušu menedžeru komanda, kura ir orientēta uz klienta individuālajām prasībām. Klients – tā ir uzņēmuma prioritāte, tāpēc „Prime Cars” tiecas nodrošināt efektīvāko risinājumu atbilstoši katra klienta vēlmēm un pieejamajam budžetam.

Lasīt vairāk ›


MS Ķirurģija logo

Sproģa J. ārsta prakses vēnu ķirurģijā

Sproģa. J. ārsta prakses vēnu ķirurģijā galvenie darbības virzieni ir konsultāciju sniegšana par dažādām ķirurģiskajām slimībām, ambulatorā un plānveida ķirurģija. Tāpat pacientiem tiek nodrošinātas vēnu, trūču, plaukstas un ortopēdiskās operācijas. Sproģa J. ārsta praksē pacientus pieņem sertificēti ārsti-ķirurgi Dr. Juris Sproģis Dr. Liāna Miķelsone.


Lasīt vairāk ›


Apģērbu Outlet Cēsīs logo

"Apģērbu Outlet Cēsīs"

„Apģērbu Outlet Cēsīs” pieder divi apģērbu veikali – „Dresskods” un "Pirmais Veikals", kur pieejamas visdažādākās apģērbu grupas sievietēm, vīriešiem un bērniem ļoti plašā stilu un izmēru izvēlē – gan svētkiem, gan ikdienai. Veikala piedāvājums tiek veidots, balstoties uz sezonas aktuālajām modes tendencēm, līdz ar to ikviens šeit varēs atrast savai gaumei un augumam atbilstošu modernu apģērbu.


Lasīt vairāk ›


PL Logistics logo

SIA "PL Logistics"

Uzņēmums „PL Logistics” savu darbību uzsāka 2008. gadā un nodarbojas ar augstas kvalitātes plātņu materiālu – saplākšņa, kokskaidu, tai skaitā laminēto, plākšņu un OSB – tirdzniecību, kā arī detaļu un mēbeļu ražošanu pēc individuāla klientu pasūtījuma par izdevīgām cenām. Tāpat uzņēmums sniedz transporta pakalpojumus visā Eiropā. 


Lasīt vairāk ›


anvi am logo

SIA "ANVI AM"

SIA ANVI AM nodarbojas ar tautas tērpu un to aksesuāru izgatavošanu kā individuāli, tā kolektīviem. Klientu ērtībām uzņēmumā iespējama arī tautas tērpu noma. Tautas tērpu izgatavošanā iesaistās pieredzes bagātas rokdarbnieces, audējas un šuvējas, kā arī materiālu apstrādes un rotu darināšanas meistari, kas ir rūpīgi pētījuši dažādu novadu un apvidu tautas tērpu, to aksesuāru un rotu īpatnības un tradicionālās darināšanas metodes.


Lasīt vairāk ›


forwarder logo

SIA "Forwarder"

Uzņēmums „Forwarder” darbojas importa, eksporta un tranzīta jomā, nodrošinot muitošanas, noliktavas, kravu deklarēšanas un muitas dokumentu noformēšanas pakalpojumus. Tāpat SIA „Forwarder” piedāvā starptautiskos sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, garantējot ātru un drošu dažāda veida kravu transportēšanu un pārkraušanu. Uzņēmumā strādā pieredzes bagāti darbinieki, kas lieliski paveic savu darbu pat sarežgītās situācijās. 


Lasīt vairāk ›


vg energy logo

SIA "VG Energy"

„VG Energy” ir konkurētspējīgs uzņēmums, kas nodarbojas ar ventilācijas, kondicionēšanas un mitrināšanas iekārtu izplatīšanu Latvijā. Energoefektīvi augstas kvalitātes risinājumi stingri saskaņā ar projektu un klienta individuālajām prasībām – neatkarīgi no darba uzdevuma sarežģītības līmeņa.


Lasīt vairāk ›


SIA „LaserTag Latgale”

„LaserTag Latgale” ir mobils, aktīvs un dabai draudzīgs uzņēmums, kas piedāvā izbaudīt aizraujošu aktīvās atpūtas spēli lāzertagu. Tā ir militārās simulācijas spēle, kas patiks un raisīs pozitīvas emocijas kā bērniem, tā pieaugušajiem. Spēles laikā tiek izmantots infrasarkanais stars, līdz ar to tā ir draudzīga gan videi, gan spēles dalībnieku veselībai.

Lasīt vairāk ›


SIA "Bigi"

„BIGI Baltic Transfers and Tours” nodarbojas ar pasažieru pārvadājumiem Baltijas valstīs un Eiropā, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus jau vairāk nekā 25 gadus. Uzņēmums sniedz taksometra pakalpojumus no/ uz lidostu, pasažieru ostu un dzelzceļa staciju, starppilsētu transfērus Baltijā un Eiropā un pasažieru pārvadājumus dažādiem pasākumiem un sezonālajām aktivitātēm kā mazām, tā lielām grupām. 

 Lasīt vairāk ›


Sidi Spēles SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Sidi Spēles"

Uzņēmuma SIA “Sidi Spēles” galvenais darbības virziens ir galda spēles. Galda spēles “Ceļojums mīlestībā” pārdošanā papildus tradicionālajiem kanāliem (grāmatnīcas un tiešā pārdošana) tika izveidota mājaslapa Celojumsmilestiba.lv, kur spēli var iegādāties, norēķinoties elektroniski un izvēloties dažādus piegādes veidus.

Lasīt vairāk ›

Tautas Harmonijas Centrs - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Tautas Harmonijas Centrs"

“Tautas Harmonijas Centrs” atrodas Valmierā un nodarbojas ar pasākumu organizēšanu, cenšoties katru pasākumu padarīt unikālu un prātā paliekošu. Uzņēmums palīdz arī citiem uzrīkot sev tīkamāko pasākumu. Tāpat “Tautas Harmonijas Centrā” iespējams nogaršot neierastus alus, vīnus un kokteiļus.

Lasīt vairāk ›

Santi Li SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA “Sant-Li”

Uzņēmums SIA “Sant-Li” darbojas ziedu tirdzniecības nozarē. Ziedu salonos ļoti plašā klāstā pieejami grieztie ziedi un ziedu pušķi. Uzņēmuma floristi ar prieku palīdz klientiem izveidot ziedu pušķus un noformējumus svētkiem. Ziedu saloni sniedz iespēju apsveikt savus mīļos, tuviniekus, draugus un kolēģus ar skaistiem un kvalitatīviem ziediem.

Lasīt vairāk ›

Olimpiskais centrs "Limbaži" SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA Olimpiskais centrs "Limbaži"

Olimpiskais centrs “Limbaži” sekmē augstu sasniegumu sporta attīstību Limbažu novadā, realizējot vieglatlētikas un smaiļošanas un kanoe airēšanas programmas. Olimpiskais centrs “Limbaži” kopš 2001. gada rīko dažāda ranga sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā 7:7, minifutbolā telpās, galda tenisā, novusā, šahā, dambretē, smaiļošanā un kanoe airēšanā, pludmales volejbolā, šautriņu mešanā, vieglatlētikā.

Lasīt vairāk ›

Art Luxurty House - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

Art Luxury House

Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana, kā arī sava nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana.

Lasīt vairāk ›

Medkos SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

SIA "Medkos"

SIA “Medkos” piedāvā darba drošības aizsardzības pakalpojumus uzņēmuma drošas un likumam atbilstošas darba vides sakārtošanai.

Lasīt vairāk ›

Rīgas zobārstniecība SIA - veiksmes stāsti - Latvijas Tālrunis

"Rīgas zobārstniecība"

“Rīgas zobārstniecība” sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu zobu diagnostikā un zobu ārstēšanā Rīgas centrā.

Lasīt vairāk ›