top of page

SIA Vilevi

Uz jautājumiem atbildēja Evija Lapiņa, SIA “Vilevi” valdes locekle.

Biznesa apraksts

SIA „Vilevi" nodrošina pilna servisa darba aizsardzības, ugunsdrošības, elektronisko mērījumu, kā arī personas datu aizsardzības pakalpojumus. Pakalpojumu klāstā ietilpst arī ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu projektēšana, montāža, uzstādīšana un apkalpošana. Uzņēmumā strādā pieredzējuši, sertificēti speciālisti ar ilgu darba pieredzi darba aizsardzības un ugunsdrošības jomā, kas gūta, sadarbojoties gan ar lielām kompānijām, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem dažādās darbības sfērās. Jau no uzņēmuma dibināšanas par vienu no savām galvenajām prioritātēm uzņēmums izvirzījis klientu apmierinātību ar SIA „Vilevi" sniegtajiem pakalpojumiem. Klienti ir uzņēmuma lielākā vērtība. Uzņēmumam “Vilevi” ir arī e-veikals, kurā var iegādāties drošības zīmes, ugunsdzēsības aparātus, dūmu un tvana gāzes detektorus, pirmās palīdzības aptieciņas, respiratorus un cita preces darba drošībai.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesā viss bija kārtībā – apmierināja komunikācija, arī mūsu vēlmes attiecībā uz mājaslapu tika labi izprastas.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Ar mājaslapu un tās darbību esam apmierināti, jau ar pirmo reizi tika izstrādāts veiksmīgs dizains.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Ar Latvijas Tālruni sadarbojamies jau sen, sākotnēji izmantojot biznesa profila pakalpojumu ZL.LV biznesa uzziņu portālā. Ar laiku radās nepieciešamība pēc jaunas mājaslapas, tāpēc, tā kā sadarbība ar Latvijas Tālruni bija veiksmīga, izvēlējāmies arī mājaslapu veidot šajā uzņēmumā.

Kā vērtējas citus Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Katrs izmantotais pakalpojums – gan mājaslapa, gan biznesa profili lokālajā tīklā, gan Firmas.lv reklāmas un datu risinājumi – sniedz savus ieguvumus mūsu uzņēmumam.

SIA Vilevi

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page