top of page

ZL.LV

ZL.LV ir populārs un uzticams Latvijas uzņēmumu meklēšanas portāls, ko ik dienu apmeklē vairāk nekā 7 tūkstoši lietotāju. Sadarbībā ar Latvijas Uzņēmumu Reģistru portālā atrodama visa jaunākā informācija par jebkuru Latvijas preču un pakalpojumu sniedzēju.

Veids
Uzņēmumu meklēšanas portāls.

Apmeklētāja profils18 līdz 55 gadi (un vairāk). Meklē informāciju par Latvijas uzņēmumiem, precēm un pakalpojumiem, kā arī ikdienā noderīgus padomus.

Sasniedzamība
Visā Latvijas teritorijā

Reklāmas veidi
Uzņēmuma profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO raksti, reklāmraksti

Saite uz mediju: 

https://zl.lv/

ZL.LV – aktuāla informācija par uzņēmumumiem, produktiem un pakalpojumiem

ZL.LV ir Latvijā iecienīts biznesa uzziņu portāls, kas sniedz aktuālu un noderīgu informāciju kā iedzīvotājiem, tā uzņēmumiem. 

Plašākā uzņēmumu datubāze

ZL.LV atrodama pilnīgākā uzņēmumu datubāze, kas aptver visas tautsaimniecības nozares un apakšnozares. Pateicoties pārdomātai meklēšanas sistēmai, iedzīvotāji šeit var ērti un ātri atrast informāciju par preču un pakalpojumu sniedzējiem savā un citos Latvijas reģionos, bet uzņēmumi – meklēt potenciālos sadarbības partnerus. 


Meklēšanu ZL.LV vēl vairāk atvieglos portālā integrētā karte, kurā tiek parādīta interesējošā uzņēmuma atrašanās vieta, adreses, kur var iegādāties nepieciešamos produktus vai pakalpojumus, kā arī konkrētā novadā, pilsētā, adresē pieejamās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietas.

ZL.LV FB statisks.png
Ērta pārlūkošana jebkurā viedierīcē

ZL.LV responsīvais dizains nodrošina ērti pārskatāmu uzņēmumu biznesa profilu un meklēšanas atlases rezultātu attēlošanu gan viedtālrunī, gan planšetdatorā un datorā.

Padomraksti

Sadaļā „Padomraksti” ik nedēļu var iepazīties ar praktiskiem ieteikumiem un ZL.LV ieteiktajiem uzņēmumiem, kas palīdzēs dažādu produktu un pakalpojumu (piemēram, būvmateriālu, dārza preču, elektropreču, pārtikas produktu, apģērba, atpūtas vietu, izglītības iestāžu, tirdzniecības vietu, servisu, skaistumkopšanas salonu u. tml.) meklējumos.

ZL BIZNESA PROFILS1.png
Palīgs tavam biznesam

Biznesa attīstība prasa lielu darba un laika ieguldījumu. Teju vienlaikus ir jādomā par vairākiem aspektiem – darba procesu nepārtrauktību, finansēm, uzņēmuma vadību un attīstību, un, protams, produktu/ pakalpojumu reklāmu, lai iemantotu arvien plašāku lojālu klientu loku. Pēdējais aspekts prasa lielu iedziļināšanos, sākot no mērķauditorijas rūpīgas izpētes, līdz pat atbilstošākās mārketinga stratēģijas izstrādei un īstenošanai.

Tāpēc, lai tu varētu koncentrēties uz sava uzņēmuma pamatdarbību un tajā pašā laikā būt pārliecināts, ka par tavu uzņēmumu uzzina arvien vairāk cilvēku, ZL.LV pieredzes bagātā digitālā mārketinga komanda ar prieku palīdzēs atrast izdevīgāko un tieši tava biznesa specifikai atbilstošāko reklāmas risinājumu, turklāt rūpēsies par to regulāri!

ZL.LV – kvalitatīva auditorija un lieliska atrodamība internetā

ZL.LV – līderis ekonomiski aktīvo meklētāju vidū – palīdz uzņēmumiem sasniegt kvalitatīvu auditoriju un augstas pozīcijas Google meklēšanas rezultātos. Portālu ik dienu aktīvi izmanto vairāk nekā 7 tūkstoši lietotāju, ik mēnesi – vairāk nekā 152 tūkstoši, bet gada laikā – vairāk nekā 4 miljoni unikālo lietotāju (Google Analytics dati par 2021.–2022. gadu). To vidū ir arī tavi potenciālie klienti un sadarbības partneri!

ZL.LV risinājumi
  • Pilns uzņēmuma profils ar unikālu saturu – efektīvs papildinājums esošai mājaslapai vai pilnvērtīga mājaslapas (t. sk. interneta veikala) alternatīva;

  • Profesionāli un meklētājprogrammām pielāgoti SEO raksti un reklāmraksti, kas uzlabo uzņēmuma, tā mājaslapas pozīcijas Google un atrodamību internetā, kā arī veicina patērētāju interesi un pārliecina viņus kļūt par klientiem;

  • Uzrunājoši reklāmas baneri, kas piesaista mērķauditorijas uzmanību;

zllvinfolapa_srcset-large_889.jpg
  • Garantētā vieta nozarē – TOP pozīcijas ZL.LV atlases rezultātos, pateicoties populārākajiem atslēgvārdiem un reitinga frāzēm;

  • Reputācijas kampaņas, kas izceļ uzņēmumu starp konkurentiem un veicina potenciālo klientu/ biznesa partneru uzticību.

Palīdzi savam uzņēmumam augt!

Piesakies uz konsultāciju uzzini par sev piemērotāko risinājumu saņem profesionālu servisu un pārliecinošus rezultātus!

bottom of page