top of page

KOMPASS.com
globāla B2B platforma

KOMPASS.com B2B biznesa platforma ir pasaulē atpazīstams zīmols, ko izmanto vairāk nekā 60 miljoni dažādu nozaru uzņēmumi vairāk nekā 60 pasaules valstīs, lai attīstītu savu uzņēmējdarbību un rastu jaunas biznesa iespējas gan vietējā, gan globālā līmenī. KOMPASS.com – tā ir vieta, kur satiekas B2B pircēji ar B2B piegādātājiem!

KOMPASS.com

KOMPASS.com B2B biznesa platforma ir pasaulē atpazīstams zīmols, ko izmanto vairāk nekā 60 miljoni dažādu nozaru uzņēmumi vairāk nekā 60 pasaules valstīs, lai attīstītu savu uzņēmējdarbību un rastu jaunas biznesa iespējas gan vietējā, gan globālā līmenī. KOMPASS.com – tā ir vieta, kur satiekas B2B pircēji ar B2B piegādātājiem!

KOMPASS dibināts 1947. gadā un pa šo laiku kļuvis par pasaules mēroga zīmolu un uzticamu biznesa partneri vairākiem desmitiem tūkstošu uzņēmumu globālā mērogā. KOMPASS veido māsas uzņēmumi 10 valstīs, franšīzes uzņēmumi 30 valstīs, un to ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 7 miljoni unikālo lietotāju visā pasaulē. 

KOMPASS datubāzē ietverti vairāk nekā 60 miljoni uzņēmumu – jūsu potenciālie sadarbības partneri – no vairāk nekā 60 valstīm. KOMPASS komandā strādā vairāk nekā 500 profesionāļu, kas ik dienu rūpējas par to, lai datubāzes informācija tiktu regulāri aktualizēta un papildināta. KOMPASS piedāvā vienkāršus un ikvienam saprotamus meklēšanas kritērijus, lai precīzi atrastu potenciālos sadarbības partnerus izvēlētajā ģeogrāfiskajā apgabalā un interesējošajā nozarē.

KOMPASS pamata informācija ietver ziņas par uzņēmumu darbinieku skaitu, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī uzņēmumu kontaktinformāciju, un tā ikvienam ir pieejama bez maksas. 


Nav nozīmes tam, vai esat neliels uzņēmums vai starptautiska korporācija, ar KOMPASS iespējām jūs spēsiet sasniegt lieliskus pārdošanas rezultātus un ievērojami palielināt savu atpazīstamību gan vietējā, gan pasaules mērogā!

Kā KOMPASS var palīdzēt jūsu uzņēmumam?

4 galvenie izaicinājumi, ar ko uzņēmumi saskaras ik dienu, ir tirgus analīze, mērķu definēšana, klientu/ biznesa partneru piesaiste un sadarbības veidošana. KOMPASS sniedz atbalstu uzņēmiem katrā no tiem, pateicoties virknei efektīvu, īpaši pielāgotu un ērtu, intuitīvu risinājumu veiksmīgai biznesa attīstībai.

kompass-main-pic (1).png

KOMPASS – tā ir iespēja:

•    nostiprināt uzņēmuma klātbūtni globālajā tirgū;
•    analizēt dažādus globālā tirgus sektorus, atklājot potenciālās iespējas tieši jūsu uzņēmumam tajā iekļauties;
•    atrast potenciālos piegādātājus un alternatīvas jau esošajiem;
•    identificēt un uzrunāt potenciālos klientus, sadarbības partnerus un jūsu uzņēmuma preču un pakalpojumu izplatītājus;
•    identificēt un sekot līdzi esošajiem un potenciālajiem konkurentiem;
•    uzlabot atrodamību gan KOMPASS portālā, gan interneta meklētājos (piemēram, Google, Bing), turklāt KOMPASS klientiem pieejamas arī atpakaļsaites ar sekošanas iespēju (do-follow attribute), kas ļaus augstāk ierindot jūsu mājaslapu Google meklētājā, nodrošinot vairāk apmeklējumu un lielāku potenciālo klientu skaitu;
•    veicināt sava uzņēmuma redzamību tiešsaistē vairāk nekā 60 valstīs un 28 valodās, kas nodrošinās uzticamību jūsu uzņēmumam un produktiem/ pakalpojumiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī;
•    uzlabot uzņēmumu datubāzu efektivitāti;
•    uzlabot pārdošanas procesu veiktspēju;
•    saņemt profesionālu KOMPASS ekspertu atbalstu, kas ietaupīs jūsu laiku un ļaus pievērsties tikai pamata uzņēmējdarbībai!

par pakalpojumu

Vēlies uzzināt vairāk?

KOMPASS priekšrocības 

Vienkāršība 

Pieejami, strukturēti un lietošanai gatavi risinājumi.

Ticamība 

Pārbaudīti, uzlaboti un regulāri atjaunināti dati; mēs rūpīgi pārbaudām ikvienu uzņēmumu, pirms pievienojam to KOMPASS uzņēmējdarbības portālam.

Uzticamība

KOMPASS ir uzticams biznesa informācijas avots, kas nozīmē, ka informācijas izvietošana uzticamos resursos paaugstinās uzticamību arī jūsu uzņēmumam.

Precizitāte

Precīza B2B klasifikācija pēc vairāk nekā 55 000 darbības nozaru kodiem.

Plaša, globāla B2B kopiena

Nodrošina jūsu uzņēmuma un biznesa kontaktu redzamības iespēju gan vietējā tirgū, gan visā pasaulē.

Iespaidīgs apmeklējums

Vidēji: 7 miljoni unikālo apmeklētāju mēnesī, 17 miljoni skatījumu mēnesī un 8 miljoni sesiju mēnesī pasaules mērogā.

Izmērāmi rezultāti

KOMPASS nodrošina detalizētu statistiku par skatījumiem un klikšķiem, kā arī reāllaika ziņojumus.

mobile-slideshow-bluegradient-v2 (2).png

Biznesa risinājumi

Lai vēl vairāk uzlabotu sava uzņēmuma pozīcijas KOMPASS datubāzē, Google meklētājā un konkurējošajā biznesa pasaulē, KOMPASS piedāvā dažādus efektīvus un uzņēmuma mērķiem atbilstošus risinājumus.

Biznesa datu abonēšana

Atrodat savam uzņēmumam piemērotākos klientus, mārketinga un pārdošanas kanālus, izmantojot KOMPASS globālo B2B datubāzi! Ar tās palīdzību varēsiet identificēt un koncentrēt uzmanību uz konkrētiem mērķa tirgiem, novērtēt savu potenciālo klientu finanšu riskus, savienot savu CRM ar referāļu datubāzi, kā arī izveidot un mērķēt savas e-pasta mārketinga kampaņas.

KOMPASS B2B datubāzes pamatā ir Klasifikators, kas ir visaptverošākā un sīkāk izstrādātā B2B klasifikācijas sistēma pasaulē. Klasifikatorā biznesa nozares ir sagrupētas pēc vienota modeļa, iekļaujot visus potenciālos B2B sektorus. Klasifikācijas sistēma ietver vairāk nekā 3000 nozares ar vairāk nekā 55 000 dažādu produktu un pakalpojumu.

EasyBusiness

EasyBusiness ļauj īsā laikā uzņēmumam izveidot potenciālo klientu sarakstus, izmantojot datubāzē integrētus 60 pārdomātus meklēšanas filtrus un detalizētu klasifikāciju. Lai kādi būtu uzņēmuma mērķi – telemārketinga aktivitātes, digitālā mārketinga pasākumi, e-pasta vai tiešā pasta kampaņas utt. –, EasyBusiness palīdzēs sagatavot sarakstus ātri, ērti un tieši uzņēmuma vajadzībām piemērotā formā.

Galvenās priekšrocības
 

 • Reāls ieskats potenciālajā tirgū. Datu apkopošanu, atjaunošanu un piegādi veic katras valsts vietējās KOMPASS pārstāvniecības speciālisti, tādējādi nodrošinot maksimāli reālistiskāku ieskatu katra potenciālā tirgus stāvoklī;

 • Ātra un ērta datu atlase atbilstoši tirgum un mērķiem. Pētot eksporta iespējas dažādos tirgos, svarīgi ņemt vērā daudz un dažādus faktorus, tāpēc EasyBusiness iestrādāti īpaši detalizēti atlases kritēriji un iespējas, kas ļauj veikt atlasi ātri un ērti jebkuram tirgum un jebkuram potenciālajam mērķim;

 • Informācijas pārskatāmība un datu eksports. EasyBusiness piedāvā ģenerēt nepieciešamos datus viegli uztveramā veidā – izmantojot attēlus, diagrammas un tabulas. Tāpat EasyBusiness paredzēta iespēja eksportēt datus Excel un PDF formātos, lai ērti izmantotu tos uzņēmuma vajadzībām, veiktu tajos nepieciešamās izmaiņas un importētu tos uzņēmuma CRM sistēmā;

 • Tūlītēji paziņojumi par aktuālām izmaiņām uzņēmumos. Īpaša brīdinājumu sistēma ļauj operatīvi sekot līdzi interesējošajiem uzņēmumiem un nekavējoties saņemt paziņojumus par svarīgām izmaiņām, piemēram, apgrozījuma rādītājiem, uzņēmuma vadību, kontaktinformāciju u. c.
   

Kādus risinājumus piedāvājam?
 

 • EasyBusiness VISPASAULES – piekļuve vienam lietotājam EasyBusiness vispasaules datu bāzei;

 • EasyBusiness REĢIONS – piekļuve vienam lietotājam EasyBusiness reģiona datu bāzei (līdz 5 valstīm);

 • EasyBusiness EIROPA – piekļuve vienam lietotājam EasyBusiness Eiropas datu bāzei;

 • EasyBusiness VIENA VALSTS – piekļuve vienam lietotājam EasyBusiness vienas valsts datu bāzei.
   

Manuāla KOMPASS datu atlase

Pēc uzņēmuma iesūtītajiem parametriem mūsu speciālisti atlasa konkrētu, nodefinētu KOMPASS datubāzi.
 

KOMPASS profils

Ik minūti tiešsaistē tiek veikti vairāki miljoni meklēšanas vaicājumu, tāpēc zīmola veiksmīga reklamēšana un atpazīstamības veicināšana ir būtisks stratēģiskais mērķis jebkuram uzņēmumam. KOMPASS profils ir efektīvs risinājums gan uzņēmuma popularizēšanai vietējā tirgū, gan arīdzan uzņēmuma eksportēto/ importēto produktu vai pakalpojumu virzīšanai starptautiskā mērogā. Pateicoties KOMPASS globālajai auditorijai un apmeklējumam, jūsu uzņēmumam būs iespēja sasniegt labākas pozīcijas meklētājprogrammās un kļūt redzamam vairāk nekā 70 KOMPASS portālos visā pasaulē.

priekšrocības

Kas ietilpst pakalpojumā?

pietekties
bottom of page