Digitālais mārketings

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana – Latvijas Tālrunis

Izveidosim Jūsu uzņēmumam profesionālu, mūsdienīgu mājaslapu. Sākot no idejas, dizaina un satura līdz izvietošanai internetā un uzturēšanai.

SEO – mājaslapu optimizēšana meklētājiem – Latvijas Tālrunis

Paaugstiniet Jūsu mājaslapas atrodamību un pozīciju interneta meklētājos Google, Bing vai Yandex, veicot tās optimizēšanu jeb SEO.

Google Ads reklāmas – Latvijas Tālrunis

Paziņojiet par Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem tieši tiem, kuri tos meklē. Visplašākie reklāmas tīkli un visprecīzāk atlasītākā mērķauditorija.

Google My Business – Latvijas Tālrunis

Jūsu uzņēmums būs atrodams ikvienam. Lielpilsētās un provincēs, kartēs un meklētājā. Telefons atvedīs klientus līdz Jūsu durvīm.

Facebook Ads reklāmas – Latvijas Tālrunis

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai. 

Facebook satura veidošana – Latvijas Tālrunis

Gūstiet panākumus Facebook, publicējot lietotājiem aktuālu, interesantu un noderīgu saturu. Tā iegūsiet sekotājus, kuri vēlāk var kļūt arī par Jūsu klientiem.

Yandex Direct reklāmas – Latvijas Tālrunis

Labas reklāmas iespējas tiem, kuri darbojas Krievijas un NVS tirgos. Yandex joprojām pieder vislielākā auditorija zemēs, kur interneta saturu veido galvenokārt krievu valodā.

Reklāmas video – Latvijas Tālrunis

Videoklips kalpo kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tas ātri un efektīvi nodos nepieciešamo informāciju mājaslapas apmeklētājam.

Firmas.lv – Latvijas Tālrunis

Uzņēmumu datubāzes veidošanas iespēja pēc Jūsu izvēlētajiem kritērijiem, lai uzlabotu mārketinga un pārdošanas aktivitāšu efektivitāti.

LT digitālā mārketinga konts – Latvijas Tālrunis

Īpaši izveidotie digitālā mārketinga starta komplekti nodrošinās stabilu pamatu veiksmīgai mārketinga stratēģijai interneta vidē, turklāt par īpaši izdevīgu cenu.

Mūsu mediji

ZL.LV – Latvijas Tālrunis medijs

Populārākais uzņēmumu meklēšanas portāls Latvijā, kuru galvenokārt izmanto, lai iegūtu informāciju par preču un pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Pilseta24.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Interneta mārketinga līderis reģionos, savukārt pilsētu informācijas grāmata “Zaļās lapas” ir pieprasīts izdevums reģionu iedzīvotājiem, uzņēmējiem, organizāciju pārstāvjiem.

Auto ceļvedis un kartes – Latvijas Tālrunis medijs

“Auto ceļvedis” piedāvā informāciju par auto nozares uzņēmumiem, tāpat tajā iekļauta aktuālākā CSDD informācija, pilsētu kartes un plāni.

Pasvaldibai.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Pieejams plašs katalogs ar Latvijas plānošanas reģionu pašvaldību, kā arī iestāžu, amatpersonu un politiķu kontaktinformāciju.

ABC.LV – Latvijas Tālrunis medijs

Nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu.

Medicine.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Medicīnas nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas un skaistumkopšanas jomā.

BalticExport.com – Latvijas Tālrunis medijs

Pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē.

Valdibai.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Valdibai.lv satur valsts struktūru un iestāžu pilnīgu informāciju. Izdevumā apkopota Prezidenta Kancelejas, Saeimas, Ministru kabineta, ministriju, Latvijas pašvaldību, diplomātiskā korpusa un citu valsts struktūru informācija.