top of page

Pakalpojumi

Digitālais mārketings

web (2).png

Izveidosim Jūsu uzņēmumam profesionālu, mūsdienīgu mājaslapu. Sākot no idejas, dizaina un satura līdz izvietošanai internetā un uzturēšanai.

online-shopping (1).png

Atklāj jaunus biznesa horizontus un paplašini savu klientu loku, pārdodot preces un pakalpojumus tiešsaistē!

search-engine-optimization.png

Paaugstiniet Jūsu mājaslapas atrodamību un pozīciju interneta meklētājos Google, Bing vai Yandex, veicot tās optimizēšanu jeb SEO.

lt-risinajumi-thumbnails-facebook-reklamas-2-v1.png

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai. 

instagram.png

Sasniedz savus klientus ar Instagram! 

Izveidosim un aktualizēsim tava uzņēmuma profilu sociālajā tīklā Instagram, regulāri veidojot un publicējot tajā interesantu un profesionālu saturu, kas piesaistīs esošo un potenciālo klientu uzmanību!

seo.png

Paaugstini sava uzņēmuma atrodamību Google ar kvalitatīvu, unikālu un noderīgu saturu, ko meklē tavi potenciālie klienti!

Read More >
lt-risinajumi-thumbnails-google-ads-v1 (1).png

Paziņojiet par Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem tieši tiem, kuri tos meklē. Visplašākie reklāmas tīkli un visprecīzāk atlasītākā mērķauditorija.

lt-risinajumi-thumbnails-facebook-reklamas-2-v1.png

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai.

lt-risinajumi-thumbnails-syncme-v2 (1).png

SyncMe ļauj ērti pārvaldīt visus svarīgos uzņēmuma biznesa profilus internetā vienuviet. Padariet savu dzīvi ērtāku!

loc-logo.png

LOC biznesa profilu tīkls sniedz iespēju izvietot informāciju par uzņēmumu vienlaikus 6 spēcīgās platformās ar atšķirīgu auditoriju – portālos, kas ir savas nišas līderi.  

pasvaldiba-valdiba-logo.png

Unikāla pašvaldību un valsts pārvaldes institūciju datubāze, kur vienkopus atrodamas visas Latvijas amatpersonas, departamenti un to kontaktinformācija.

kompass-logo.png

KOMPASS.com – tā ir vieta, kur satiekas B2B pircēji ar B2B piegādātājiem!

lt-risinajumi-thumbnails-linkedin-satura-veidosana-v1.png

Iegūsti noderīgus biznesa kontaktus pasaulē lielākajā profesionālajā sociālajā tīklā LinkedIn un izveido veiksmīgu un ilgtspējīgu sadarbību!

lt-risinajumi-thumbnails-reklamas-video-v1.png

Videoklips kalpo kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tas ātri un efektīvi nodos nepieciešamo informāciju mājaslapas apmeklētājam.

lt-risinajumi-thumbnails-google-my-business-v1.png

Jūsu uzņēmums būs atrodams ikvienam. Lielpilsētās un provincēs, kartēs un meklētājā. Telefons atvedīs klientus līdz Jūsu durvīm.

firmas-600px.png

Uzņēmumu datubāzes veidošanas iespēja pēc Jūsu izvēlētajiem kritērijiem, lai uzlabotu mārketinga un pārdošanas aktivitāšu efektivitāti.

Mūsu mediji

lt-risinajumi-thumbnails-zllv-v1.png

Latvijā iecienīts biznesa uzziņu portāls, kas sniedz aktuālu un noderīgu informāciju kā iedzīvotājiem, tā uzņēmumiem. ZL.LV atrodama plašākā uzņēmumu datubāze, kas aptver visas tautsaimniecības nozares un apakšnozares.

lt-risinajumi-thumbnails-pilseta24lv-v1.png

31 reģionālā portāla tīkls, kur atrodamas reģionu aktualitātes, biznesa uzziņas un tūrisma informācija. Tāpat Pilseta24.lv ir vērtīga platforma uzņēmējiem, kur plašāk pastāstīt par savu uzņemējdarbību.

lt-risinajumi-thumbnails-medicinelv-v1.png

Medicīnas nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas un skaistumkopšanas jomā.

Mūu mēdji
lt-risinajumi-thumbnails-abclv-v1 (2).png

Nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu.

Read More >
lt-risinajumi-thumbnails-balticexportcom-v1 (2).png

Pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē.

Read More >
building-logo.png

Būvniecības portāls, kur atrodama aktuāla un vērtīga informācija visiem, kas interesējas par Latvijas būvniecības nozari – kā nozares profesionāļiem un viņu klientiem, tā būvniecības entuziastiem. 

firmas-600px.png

Apjomīgākā Latvijas uzņēmumu datubāze, kur atrodama detalizēta informācija par Latvijas uzņēmumiem, iestādēm un amatpersonām, Latvijas biznesa industriju aktualitātes un ekspertu viedokļi, nozaru topi un analītiska informācija.

Read More >
Read More >
bottom of page