Digitālais mārketings

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana – Latvijas Tālrunis

Izveidosim Jūsu uzņēmumam profesionālu, mūsdienīgu mājaslapu. Sākot no idejas, dizaina un satura līdz izvietošanai internetā un uzturēšanai.

SEO – mājaslapu optimizēšana meklētājiem – Latvijas Tālrunis

Paaugstiniet Jūsu mājaslapas atrodamību un pozīciju interneta meklētājos Google, Bing vai Yandex, veicot tās optimizēšanu jeb SEO.

SyncMe – Latvijas Tālrunis

SyncMe ļauj ērti pārvaldīt visus svarīgos uzņēmuma biznesa profilus internetā vienuviet. Padariet savu dzīvi ērtāku!

Google My Business – Latvijas Tālrunis

Jūsu uzņēmums būs atrodams ikvienam. Lielpilsētās un provincēs, kartēs un meklētājā. Telefons atvedīs klientus līdz Jūsu durvīm.

Google Ads reklāmas – Latvijas Tālrunis

Paziņojiet par Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem tieši tiem, kuri tos meklē. Visplašākie reklāmas tīkli un visprecīzāk atlasītākā mērķauditorija.

Facebook Ads reklāmas – Latvijas Tālrunis

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai. 

Facebook satura veidošana – Latvijas Tālrunis

Gūstiet panākumus Facebook, publicējot lietotājiem aktuālu, interesantu un noderīgu saturu. Tā iegūsiet sekotājus, kuri vēlāk var kļūt arī par Jūsu klientiem.

Reklāmas video – Latvijas Tālrunis

Videoklips kalpo kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tas ātri un efektīvi nodos nepieciešamo informāciju mājaslapas apmeklētājam.

Uzņēmumu datubāzes veidošanas iespēja pēc Jūsu izvēlētajiem kritērijiem, lai uzlabotu mārketinga un pārdošanas aktivitāšu efektivitāti.

LT digitālā mārketinga konts – Latvijas Tālrunis

Īpaši izveidotie digitālā mārketinga starta komplekti nodrošinās stabilu pamatu veiksmīgai mārketinga stratēģijai interneta vidē, turklāt par īpaši izdevīgu cenu.

LinkedIn logo

Iegūsti noderīgus biznesa kontaktus pasaulē lielākajā profesionālajā sociālajā tīklā LinkedIn un izveido veiksmīgu un ilgtspējīgu sadarbību!

Mūsu mediji

ZL.LV – Latvijas Tālrunis medijs

Populārākais uzņēmumu meklēšanas portāls Latvijā, kuru galvenokārt izmanto, lai iegūtu informāciju par preču un pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

Pilseta24.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Interneta mārketinga līderis reģionos, savukārt pilsētu informācijas grāmata “Zaļās lapas” ir pieprasīts izdevums reģionu iedzīvotājiem, uzņēmējiem, organizāciju pārstāvjiem.

ABC.LV – Latvijas Tālrunis medijs

Nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo arhitektūrā un celtniecībā, kā arī sniedz padomus ikvienam, kurš vēlas labiekārtot apkārtējo vidi un savu īpašumu.

Medicine.lv – Latvijas Tālrunis medijs

Medicīnas nozares vadošais interneta medijs, kas atspoguļo aktuālo medicīnas, farmācijas, rehabilitācijas un skaistumkopšanas jomā.

BalticExport.com – Latvijas Tālrunis medijs

Pieejama plaša datubāze ar Baltijas eksportējošajiem uzņēmumiem, kā arī uzņēmējdarbību atbalstošajām organizācijām un sadarbības partneriem visā pasaulē.