top of page

SIA Kalnakrogs

Uz jautājumiem atbildēja Agris Saulītis, SIA “Kalnakrogs” tirdzniecības vadītājs.

Biznesa apraksts

SIA “Kalnakrogs” ir 1992. gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar lauksaimniecības, dārzkopības, komunālās un vides kopšanas tehnikas tirdzniecību, nomu un servisu. Piedāvājumā ir traktori un piekabes traktoriem, lopbarības sagatavošanas un izdalīšanas tehnika, kā arī tehnika pakaišiem, dārzkopības, teritoriju kopšanas tehnika, kardānu vārpstas un to rezerves daļas un graudaugu un zālāju sēšanas tehnika. Uzņēmums ir "McHale, "Seko", "Perfect", "Teagle", "Fransgard", "Agrostroj Pelhrimov", "BM Tractors", "HiSpec", "Etesia", "Cosma", "Seppi", "Berti", "Weasler","CMN" un "Chargeur" tehnikas oficiālais importētājs Latvijā, kā arī pārstāv tādus  populārus tehnikas ražotājus kā "Claas", "Lemken", "Massey Ferguson", "Mascar", "Fendt", "Agric", "Epoke", "Ursus", "D'Awino Group”. Tāpat SIA “Kalnakrogs” sniedz pakalpojumus lauksaimniecībā un vides sakopšanā, tādus kā no zāles un krūmājiem apaugušu un aizaugušu teritoriju kopšana, pļaušana un smalcināšana, kā arī sniega tīrīšana.

Kāds bija Facebook un SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Facebook un SEO satura izstrādes process bija ļoti vienkāršs un veiksmīgs. Ar speciālistu bija abpusēja sapratne, esam apmierināti ar sadarbību.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Tas jāvērtē ilgtermiņā. Protams, ir uzlabojusies mājaslapas un Facebook lapas apmeklētība, taču vēl ir daudz darba priekšā. Uzskatu, ka saturs ir nepārtraukti jāuzlabo un jāpapildina, lai atdeve būtu izmērāma.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Korekcijas un papildinājumi mājaslapā tika veiktas operatīvi.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook un SEO satura veidošanas nepieciešamību?

Uzņēmumiem, kam nav pieredzes reklāmas jomā, manuprāt, labāk uzticēt šo uzdevumu profesionāļiem. Arī mēs uzticējāmies profesionālim – Latvijas Tālruņa ilggadējai pārstāvei –, kura mums izskaidroja šo pakalpojumu ieguvumus, un esam apmierināti.

SIA Kalnakrogs

Izmantotie risinājumi

Facebook satura veidošana, satura SEO

bottom of page