top of page

SIA Lauku atbalsta aģentūra

Uz jautājumiem atbildēja Rihards Erelis, SIA “Latvijas lauku atbalsta aģentūra” valdes loceklis.

Uzņēmuma apraksts

“Latvijas lauku atbalsta aģentūra” nodrošina mežizstrādes, apauguma novākšanas, meža stādīšanas un kopšanas pakalpojumus Vidzemē un Latgalē. “Latvijas lauku atbalsta aģentūra” ir strauji augošs uzņēmums, kurš radies ar finanšu sabiedrības ALTUM atbalstu un šobrīd ir izaudzis līdz nopietnam konkurentam visiem, kas nodarbojas ar mežizstrādi, apauguma novākšanu, meža stādīšanu un kopšanu. Uzņēmuma panākumu atslēga ir spēja novērtēt darbiniekus un sadarbības partnerus, kā arī spēja ieklausīties un izprast klientu vēlmes, un ieteikt visizdevīgākos risinājumus.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Nebiju ļoti prasīgs pret mājaslapu, jo uzņēmums vairāk fokusējas uz tiešo pārdošanu. Vēlējos, lai uzņēmumam tiktu izveidota vienkārša mājaslapa-vizītkarte. Speciāliste to uztaisīja, un dizains man patīk.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapa strādā labi. Tā kā esam jauns uzņēmums, tad šobrīd vairāk koncentrējamies uz uzņēmuma attīstību, tāpēc pret mājaslapu neizvirzījām augstas prasības, taču, iespējams, nākotnē pievērsīsimies tai vairāk.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojuma nepieciešamību?

Interneta laikmetā ir svarīgi, lai uzņēmumam ir vismaz vienkārša mājaslapa, kur var apskatīties, piemēram, rekvizītus, kontaktinformāciju, kas var būt noderīgi arī sadarbības partneriem.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantojam arī LOC biznesa profilu tīkla pakalpojumu, kas kalpo tādam pašam mērķim kā mājaslapa – sniegt pamata informāciju par uzņēmumu.

SIA Lauku atbalsta aģentūra

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, LOC biznesa profilu tīkls

bottom of page