top of page

Z/S Dunduri

Uz jautājumiem atbildēja Vasilijs Samorodnovs, Z/S “Dunduri” izpilddirektors.

Biznesa apraksts

Zemnieku saimniecība “Dunduri” ir ģimenes uzņēmums, kas pastāv jau vairāk nekā 30 gadus. Visu šo gadu laikā saimniecība ar mīlestību un smagu darbu attīstījusi ārstniecības augu tēju uzņēmējdarbību. Šobrīd “Dunduri” apsaimnieko vairāk nekā 35 hektārus zemes, kurās tiek audzēti ārstniecības augi, kā arī 14 hektārus mežu, kuros tiek ievāktas savvaļā augošās drogas. Saimniecības piedāvājumā jau ir vairāk nekā 50 dažādas augstākās kvalitātes ārstniecības augu tējas un tiek turpināts darbs pie jaunu tēju sortimenta izveides. Zemnieku saimniecība piedāvā tējas pa draudzīgām cenām, jo vēlas, lai tās būtu pieejamas iespējami plašākam cilvēku lokam. Tējas var iegādāties interneta veikalos internetaptieka.lv, dabasstacija.lv, 220.lv, kā arī veikalos TOP! un CITRO visā Latvijā. Z/S “Dunduri” tic, ka Latvijā ir iespējams iegūt kvalitatīvu ražu, neizmantojot sintētiskos minerālmēslus un pesticīdus, tādēļ saimniecība 2020. gadā ieguvusi bioloģiskās saimniecības sertifikātu un saimnieko bioloģiski!

Kāds bija Facebook satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Facebook postu izstrādes process bija viegls, ar speciālistu varēja jebkurā laikā sazvanīties un izrunāt nepieciešamos jautājumus, arī postu teksti mūs apmierina.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Publicējot postus Facebook, redzam, kā pieaug tirdzniecības rādītāji mūsu mājaslapā. Esam apmierināti ar Latvijas Tālruņa pakalpojumiem un darbu.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Visi jautājumi tika risināti ar Latvijas Tālruņa biznesa konsultantu Jāni Pitānu – perfekta sadarbība!

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura veidošanas nepieciešamību?

Jebkuram uzņēmumam ir svarīgi ieguldīt naudu mārketingā. Uzskatu, ka Facebook satura izstrāde ir efektīvākais un ekonomiski izdevīgākais veids, kā popularizēt uzņēmumu un tā produktus.

Z/S Dunduri

Izmantotie risinājumi

Facebook satura veidošana

bottom of page