top of page

SIA Rainar

Uz jautājumiem atbildēja Laura Poga, SIA “Rainar” lietvede.

Uzņēmuma apraksts

SIA “Rainar” Ainara Spirģa apbedīšanas birojs piedāvā pilna servisa apbedīšanas pakalpojumus Liepājā un citviet Latvijā. Uzņēmuma misija ir, ņemot vērā katra klienta individuālās vēlmes, nodrošināt cieņpilnu augstas kvalitātes aizgājēja apbedīšanu un atvadīšanās ceremoniju. Apbedīšanas birojs maksimāli palīdz tuviniekiem grūtā brīdī, nodrošinot rūpīgu un sirsnīgu apbedīšanas pakalpojumu. Papildus uzņēmums palīdz ar nelaiķa nogādāšanu no notikuma vietas uz morgu, nogādāšanu no/ uz ārzemēm, nepieciešamo dokumentu noformēšanu (ārsta slēdziens, miršanas apliecība, pabalsts utt.), kā arī nodrošina nepieciešamos apbedīšanas piederumus, krematorija pakalpojumus, bēru mielastu organizēšanu un citu tuviniekiem nepieciešamo atbalstu.

Kāds bija SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Komunikācija ar speciālistu vienmēr ir laba, kā arī izstrādātais saturs atbilst mūsu prasībām.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Ņemot vērā uzņēmuma darbības jomu, ir grūti novērtēt rezultātus, taču satura SEO pakalpojums un tā kvalitāte uzņēmumu apmierina, domāju, ka šim pakalpojumam noteikti ir savas priekšrocības.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Komunicēju ar daudziem Latvijas Tālruņa speciālistiem un vienmēr nonāku pie tā, kurš  nepieciešams, esmu apmierināta.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par satura SEO pakalpojuma nepieciešamību?

Uzskatu, ka šāda veida pakalpojums katram uzņēmumam, atkarībā no tā nozares un darbības specifikas, palīdz sasniegt savus mērķus un vēlamos rezultātus.

SIA Rainar

Izmantotie risinājumi

Satura SEO

bottom of page