top of page

SIA Scrap Steel Group

Uz jautājumiem atbildēja Jānis Zauers, SIA “Scrap Steel Group” struktūrvienības vadītājs.

Biznesa apraksts

SIA “Scrap Steel Group” darbojas kopš 2005. gada, uzņēmumam ir ilggadēja pieredze un zināšanas metāllūžņu pārstrādes nozarē. Uzņēmums “Scrap Steel Group” nodrošina tādus pakalpojumus kā  metāllūžņu iepirkšana, griešana, metāla konstrukciju demontāža, metāllūžņu izvešana, ēku demontāža, kā arī būvgružu pieņemšana un izvešana no būvobjekta. Vairākus gadus nodarbojoties ar metāllūžņu iepirkšanu, pārkraušanu un nodošanu tālākai pārstrādei, uzņēmums atradis labākos un profesionālākos sadarbības partnerus šajā jomā – “Marico Metall” OÜ un “Cronimet Nordic” OÜ. Uzņēmuma mērķis ir veicināt metāllūžņu nodošanu pārstrādei, tādā veidā attīrot Latvijas vidi un teritoriju no kaitīgajām vielām, lūžņiem un atkritumiem. SIA SCRAP STEEL GROUP nodrošina metāllūžņu pārstrādes pakalpojumus Jelgavā un Valmierā, savukārt ēku demontāža tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā.

Kāds bija biznesa profilu un SyncMe pakalpojuma izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Esmu ļoti apmierināts. Latvijas Tālruņa biznesa konsultante Inese Helmane ir ļoti atsaucīga – vienmēr, kad nepieciešams, man atraksta, atzvana, izstāsta neskaidro. Tāpat viņa labprāt atbrauc pie manis no Rīgas uz Jelgavu, lai izstāstītu un nodemonstrētu, kā strādā pakalpojums, tāpēc par atsaucību itin nemaz nevaru sūdzēties. Arī, tiklīdz parādās kādas iespējas, piemēram, reklāmas akcijas, brīvas reklāmas vietas, Inese uzreiz man kā klientam piezvana, izstāsta par tām un piedāvā. Esmu secinājis, ka pakalpojumu izvēle ir tiešām plaša. Kopumā redzu, ka Inese iegulda savā darbā sirdi un dvēseli, rūpējoties par to, lai uzņēmums “Scrap Steel Gorup” sasniegtu iespējami labākus rezultātus – man tāda attieksme patīk un es to augsti novērtēju.

Tāpat man patīk Latvijas Tālruņa individuālā pieeja, piemēram, kad man bija nepieciešama palīdzība ar Facebook profilu, Latvijas Tālruņa speciāliste ar mani sazinājās un man ātri vien palīdzēja situāciju atrisināt. Es to ļoti novērtēju.

Kā vērtējat pakalpojumu rezultātus?

Ja pirms šo pakalpojumu izmantošanas retāk saņēmām zvanus, tad tagad cilvēki mūs vieglāk atrod, sāk biežāk zvanīt un interesēties par mūsu pakalpojumiem – tātad, esam kļuvuši redzamāki. Un, kad intereses pēc kādam klientam pajautāju, kā viņš mūs atradis, viņš atbild, ka atradis uzņēmumu internetā, līdz ar to secinu, ka izmantotie Latvijas Tālruņa risinājumi strādā. Tāpat par uzņēmuma atrodamības uzlabošanos internetā pārliecinājāmies, jo mums sākušas zvanīt arī citas digitālā mārketinga aģentūras un piedāvāt savus pakalpojumus, un, manuprāt, ja reiz zvana, tātad ir mūs kaut kā atraduši un, visticamāk, pateicoties tieši šiem Latvijas Tālruņa biznesa profiliem, SyncMe un biznesa konsultantes Ineses ieguldītajam darbam, jo līdz šim tik liela interese par uzņēmumu nav novērota.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par LOC biznesa profilu tīkla un SyncMe nepieciešamību?

Šāda veida pakalpojumi ir vērtīgi, jo palīdz padarīt uzņēmumu labāk atrodamu potenciālajiem klientiem un veicina tā atpazīstamību. Iesaku Latvijas Tālruni, jo man patīk uzņēmuma neatlaidība un rūpes, piedāvājot papildu reklāmas iespējas, patīk, ka neaizmirst par mums.

SIA Scrap Steel Group

Izmantotie risinājumi

LOC biznesa profilu tīkls, SyncMe biznesa profilu pārvaldība

bottom of page