top of page

SIA Zeltābele.lv

Uz jautājumiem atbildēja Gundega Drava, SIA “Zeltābele.lv” valdes locekle.

Biznesa apraksts

SIA “Zeltābele.lv” ir privātā pirmsskolas izglītības iestāde un logopēdijas un attīstības centrs. PPII “Zeltābele” atrodas Miera ielā 56, Rīgā, kur darbojas kopš 2018. gada. Katrai bērnudārza grupiņai ir viena mīļa audzinātāja – feja un audzinātājas palīgs – laumiņa. Ikdienas gaitas papildina arī mūzikas skolotāja, deju skolotāja un angļu valodas skolotāja. Bērnudārza trumpis ir logoritmikas nodarbības, kuras vada skolotāja Gundega. Papildus logoritmikai skolotāja piedāvā arī individuālas logopēda konsultācijas. Savukārt logopēdijas un attīstības centrs darbojas Murjāņu ielā 1a, Rīgā, nodrošinot nodarbības bērniem ar dažādiem runas, valodas, skaņu izrunas un komunikācijas traucējumiem. Centra telpas ir iekārtotas un aprīkotas tā, lai kopā ar katru mazo pacientu būtu iespējams atrast kopīgu tēmu, caur kuru rotaļas veidā sasniegt nodarbībās uzstādītos mērķus. Centra speciālisti ir pedagogi ar lielu pieredzi gan pirmsskolas izglītības, gan sākumskolas posmā un labi izprot, kādas prasmes un īpašības nepieciešamas bērnam, uzsākot skolas gaitas. SIA “Zeltābele” nodrošina gan logopēdijas nodarbības, gan vispārēju sagatavošanu skolai (lasītprasmes, rakstītprasmes, matemātisko un citu prasmju un īpašību apguvi). Centrā tiek piedāvātas arī attīstošas nodarbības bērniem un jauniešiem ar mērķi  mazināt stresu un veicināt attīstību.

Kāds bija Google Business profila izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Sadarbība apmierina. Mans mērķis ir, lai klienti var mūs labāk atrast internetā, un šajā ziņā es paļaujos uz Latvijas Tālruņa speciālistiem, kuri zina, kā to sasniegt.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Esmu diezgan apmierināta ar šo pakalpojumu, jo ir jūtams rezultāts – esam kļuvuši vieglāk sasniedzami un klientu skaits ir audzis.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Google Business profila nepieciešamību?

Manuprāt, Google Business profils ir svarīgs, lai uzlabotu uzņēmuma sasniedzamību. Ja neesi speciālists digitālajā mārketingā, tad sasniegt šo mērķi ir grūtāk. Tieši tāpēc izmantoju Latvijas Tālruņa nodrošināto Google biznesa profila uzturēšanas pakalpojumu un esmu apmierināta.

SIA Zeltābele.lv

Izmantotie risinājumi

Google Business profila uzturēšana

bottom of page