top of page

SIA Geste

Uz jautājumiem atbildēja Vita Geste, SIA “Geste” prokūriste.

Biznesa apraksts

SIA "Geste" ir 2000. gadā dibināts uzņēmums – auto elektro darbnīca, kas nodarbojas ar auto sildīšanas un aizsardzības sistēmu, sakabes āķu un citu iekārtu uzstādīšanu kā vieglajam, tā kravas komerctransportam. Uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilpst auto pakošana ar skaņas un vibrāciju slāpējošu materiālu, tāpat piedāvāto pakalpojumu klāstā būtisku vietu ieņem arī sakabes āķu uzstādīšana, kā arī uzņēmums piedāvā uzstādīt pārbaudītas parkošanās sistēmas, kas palīdzēs iebraukt šaurās un nepārredzamās vietās vai arī konstatēt nepamanītus šķēršļus. SIA “Geste” uzstāda arī auto pretaizdzīšanas sistēmas, piedāvājot plašu signalizāciju klāstu, imobilaizerus, elektriskos un autonomos sildītājus, kruīzkontroles un citas sistēmas.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Ar mājaslapas izstrādes procesu esam apmierināti. Mums bija vēlme uztaisīt vienkāršu mājaslapu, un speciāliste to īsā laikā paveica.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapas dizains un darbība pilnībā apmierina.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mājaslapa sniedz lielāku pārliecību un drošības sajūtu klientiem, izskatot sadarbības iespējas.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

SyncMe atvieglo biznesa profilu pārvaldību, ļaujot sinhronizēt visu informāciju, kas ir ļoti ērti. Tāpat man ļoti patīk Facebook posti, tie ir tiešām labi! Ar speciālisti, kas veido postus, sadarbojamies jau ilgāku laiku, un viņa lieliski izjūt mūsu vajadzības, rūpīgi seko līdzi arī sezonalitātei, kad mūsu piedāvājumā mainās kādi produkti.

SIA Geste

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, LOC biznesa profilu tīkls, SyncMe biznesa profilu pārvaldība, Facebook satura veidošana

bottom of page