top of page

SIA Jureckis un Ko

Uz jautājumiem atbildēja Edvīns Jureckis, SIA “Jureckis un Ko” valdes loceklis.

Uzņēmuma apraksts

SIA “Jureckis un Ko” nodarbojas ar auto rezerves daļu tirdzniecību Liepājā, nodrošinot plašu rezerves daļu sortimentu jebkuras markas automašīnai un individuālu pieeju katram klientam. Uzņēmumam ir 29 gadu pieredze automašīnu rezerves daļu mazumtirdzniecībā un šobrīd tam ir trīs veikali Liepājā. Tāpat “Jureckis un Ko” nodrošina autoservisa pakalpojumus, veicot visu marku vieglo automašīnu, apvidus automašīnu, kā arī komerctransporta remontu un tehnisko apkopi. Uzņēmumā strādā profesionāli mehāniķi ar ievērojamu darba pieredzi un zināšanām. Autoservisā uz vietas pieejama plaša rezerves daļu izvēle, atrodot ātrāko un izdevīgāko risinājumu katrai automašīnai, kā arī jauns un moderns tehniskais aprīkojums un iekārtas augstas kvalitātes darbu veikšanai.

Kāds bija SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Ar satura izstrādes procesu esmu apmierināts. Visi speciālistes veidotie teksti vienmēr ir ļoti labi.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Rezultātus, protams, jāvērtē ilgtermiņā, bet līdz šim novērots, ka ir uzlabojusies mājaslapas apmeklētība, mums vairāk zvana un ir palielinājusies interese par mums, tāpēc uzskatu, ka satura SEO pakalpojums strādā labi.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par satura SEO pakalpojuma nepieciešamību?

Tā kā man pašam nav tik daudz laika parūpēties par uzņēmuma informāciju internetā, satura SEO pakalpojums ir vērtīgs ar to, ka speciāliste to izdara manā vietā, kodolīgi un korekti pasniedzot svarīgāko informāciju par visdažādākajam tēmām, kas ir aktuālas un noderīgas klientiem.

SIA Jureckis un Ko

Izmantotie risinājumi

Satura SEO

bottom of page