top of page

SIA Otaņķu Dzirnavnieks

Uz jautājumiem atbildēja Laura Liepiņa, SIA “Otaņķu Dzirnavnieks” mārketinga vadītāja.

Biznesa apraksts

SIA "Otaņķu Dzirnavnieks" ir viens no vadošajiem lauksaimniecības pakalpojumu sniedzējiem, kā arī kravu pārvadājumu un loģistikas uzņēmumiem Baltijā, kas jau vairāk nekā 25 gadus sniedz profesionālu atbalstu lauksaimniecības uzņēmumiem Baltijā un Eiropā. Uzņēmums nodrošina šķidrā un cietā mēslojuma (komposta, dūņu, digestāta, cietmēslu) izvešanu no fermām un biogāzes stacijām un tā iestrādāšanu augsnē, cukurbiešu novākšanu un loģistiku, kā arī efektīvu risinājumu kvalitatīvai cukurbiešu uzglabāšanai – cukurbiešu stirpu segšanu. Tāpat “Otaņķu Dzirnavnieks” iepērk, uzglabā un pārstrādā graudus pārtikas un lopbarības produkcijā, kā arī piedāvā dažādus lauksaimniecības produktus – mēslojuma materiālus, izejvielas biogāzes stacijām un lopbarību. Kravu pārvadājumu jomā uzņēmums nodrošina beramkravas, lejamkravas, fasētas, palešu, negabarīta, kā arī GMP+ un ADR kravas pārvadājumus. Uzņēmuma komanda regulāri meklē risinājumus arvien jaunām klientu prasībām, tādā veidā attaisnojot uzņēmuma moto: “Palīgs vienmēr un visur!”

Kāds bija Google ADS izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistiem? 

Google ADS izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruni noritēja raiti un pozitīvi.

Kā vērtējat šī pakalpojuma rezultātus? 

Uzskatu, ka Google ADS rezultāti ir atbilstoši ieguldītajam finanšu apjomam.  

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu? 

Klientu servisa darbs ir optimāls – ja ir kādas neskaidrības, tās tiek ātri atrisinātas.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Google ADS nepieciešamību? 

Manuprāt, Google ADS ir mūsdienu pieprasījumā balstīts pakalpojums, ņemot vērā sabiedrības informācijas meklēšanas tendences.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Kā visoptimālāko  mūsu iespējām un vajadzībām vērtējam mūsu informācijas esamību Latvijas Tālruņa LOC biznesa profilu tīklā PARTNER.

SIA Otaņķu Dzirnavnieks

Izmantotie risinājumi

Google ADS, LOC biznesa profilu tīkls

bottom of page