top of page

Upesleju sākumskola

Uz jautājumiem atbildēja Digne Žilde, direktores vietniece.

Biznesa apraksts

Upesleju sākumskola ir Ropažu novada pašvaldības dibināta vispārējās izglītības iestāde, kura īsteno pamatizglītības pirmā posma (1.-6. klase) un pirmsskolas izglītības programmas. Skolā tiek nodrošināta arī speciālās pamatizglītības 1. posma (1.-6.klase) programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem. Upesleju sākumskola ir vieta ikviena bērna talantu attīstībai drošā, izglītojošā un ekoloģiskā vidē. Tajā tiek nodrošināts mūsdienīgs mācību process, lai attīstītu ikviena bērna prasmes un sniegtu dzīvei svarīgas zināšanas. Katrā klasē ir neliels skolēnu skaits, kas dod iespēju nodrošināt individuālu pieeju katram bērnam atbilstoši jaunajām kompetencēm.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Kopumā esam apmierināti. Mums ar speciālisti izveidojusies laba sadarbība. Regulāri sazināmies, lai mājaslapā mainītu vai papildinātu informāciju, un darbs tiek padarīts operatīvi.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapa strādā labi, un tās dizains mums patīk.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mājaslapa ir svarīga nepieciešamība, jo tajā var iegūt visu informāciju par iestādi. Kad cilvēks meklē informāciju, tad mājaslapa ir pirmā vieta, kur to atrast jebkurā sev ērtā laikā.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantojam arī SyncMe pakalpojumu, kura ietvaros speciāliste regulāri veido postus mūsu Google Business profilam. Mēs iedodam tēmas, un speciāliste attiecīgi izstrādā publikācijas – tās ir labas, esam apmierināti.

Upesleju sākumskola

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, Biznesa profili lokālajā tīklā, SyncMe biznesa profilu pārvaldība

bottom of page