top of page

SIA RĪGA Prints

Uz jautājumiem atbildēja Elvis Polis, SIA “RĪGA Prints” valdes loceklis.

Biznesa apraksts

SIA “RĪGA Prints” ir poligrāfijas uzņēmums, kas izstrādā dažādas sarežģītības produktus, ko augsti novērtē klienti gan Latvijā, gan ārvalstīs, – grāmatas, albumus, brošūras, ēdienkartes, bukletus, kalendārus, plakātus, puzles, galda spēles, POS (point of sale) materiālus, iepakojumus, cietās kastes, kā arī dažādus reprezentatīvos produktus. Uzņēmums veic arī komplicētus pēcapstrādes – roku – darbus, tādus kā iesiešana, līmēšana, skavošana, izciršana, laminēšana, locīšana, griešana u. c. Uzņēmuma veiksmes pamatā  ir komanda – katrs darbinieks iesaistās ražošanas procesā ar pilnu atdevi. Uzņēmuma galvenais motivators darbā ir klients, katrs projekts “RĪGA Prints” ir svarīgs un nozīmīgs.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas procesā viss bija labi, viss patika. Komunikācija ar speciālistu, kas izstrādāja mājaslapu, bija veiksmīga. Izstrādes gaitā arī tika piedāvātas dažādas iespējas, kādu šo mājaslapu izveidot – gan dizainiski, gan tehniski.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Esmu apmierināts ar rezultātu – mājaslapa izskatās labi un strādā izcili. Turklāt es jebkurā brīdī varu piezvanīt Latvijas Tālrunim un uzdot interesējošos jautājumus. Tāpat katru mēnesi man tiek nodrošināta stundu ilga bezmaksas konsultācija – tas ir ļoti ērti un forši; es zinu, par ko es maksāju. Priecē arī iespēja, ka līguma ietvaros mājaslapu var reizi gadā pārveidot tā, kā es to vēlos.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Uzskatu, ka, izstrādājot mājaslapu, nevajadzētu par to aizmirst, atstāt novārtā. Ik pa laikam, piemēram, sākoties aktīvākai pārdošanas sezonai, ir vērtīgi to pareklamēt.

Sadarbojoties ar Latvijas Tālruni, esmu ieguvis uzticamu partneri, kas nodrošina gan tālāku mājaslapas uzturēšanu, gan nepieciešamības gadījumā citas reklāmas iespējas.

SIA RĪGA Prints

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page