top of page

SIA Auces komunālie pakalpojumi

Uz jautājumiem atbildēja Aiga Kalniņa, SIA “Auces komunālie pakalpojumi” projektu vadītāja/ ekonomiste.

Biznesa apraksts

SIA “Auces komunālie pakalpojumi” dibināts 1992. gadā un nodrošina visus komunālos pakalpojumus, gan Auces pilsētā, gan reģionā. Uzņēmums nodarbojas ar  dzīvojamo māju un privatizēto daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanu, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu apsaimniekošanu, sauso sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, siltumapgādi un ceļu un ielu uzturēšanu, kā arī veic dažādus ar labiekārtošanu saistītus darbus, nodrošina tirgus apsaimniekošanu un dažādus individuālus pakalpojumus ar uzņēmuma specifiku saistītās nozarēs. Uzņēmuma misija ir sniegt apkārtnes iedzīvotājiem kvalitatīvu, klientu vēlmēm un normatīvajiem aktiem atbilstošu pakalpojumu.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Izstrādes procesu ir grūti komentēt, jo tajā sākotnēji piedalījās uzņēmuma vadītāja, taču šobrīd, kad man ir mājaslapā jāievieto kāda informācija, tad tas veiksmīgi izdodas. Arī komunikācija ar speciālistu ir paslavējama – saziņa ir ātra un, ja kaut kas mājaslapā jāizdara, tad viss notiek operatīvi.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Kopumā mājaslapa apmierina. Protams, ir arī lietas, ko uzlabot, jo darbs ar mājaslapu –  tas ir nepārtraukts process. Ir izveidojusies pozitīva sadarbības pieredze – kad mājaslapā vēlamas kādas izmaiņas, papildinājumi, es tās nosūtu speciālistam un papildus arī sazvanāmies un izrunājam jau procesā, ko un kā labāk būtu darīt. Līdz ar to par sadarbību varu teikt tikai labus vārdus.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mājaslapa uzņēmumam, viennozīmīgi, ir nepieciešama. Zinām, ka iedzīvotāji to izmanto un seko līdzi, kad tajā ievietojam jaunu informāciju.

SIA Auces komunālie pakalpojumi

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page