top of page

SIA Auxilia Prima

Uz jautājumiem atbildēja Marta Slaidiņa, SIA “Auxilia Prima” ginekoloģe, dzemdību speciāliste.

Biznesa apraksts

SIA “Auxilia Prima” ārstu prakse nodrošina sertificētu ginekologu un dzemdību speciālistu konsultācijas un pakalpojumus. Tāpat  uzņēmums piedāvā grūtnieču vingrošanu, pēcdzemdību vingrošanu, zīdaiņu vingrošanu un ārstniecisko vingrošanu sertificēta speciālista vadībā, kā arī fizioterapeita konsultācijas.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Sadarbība bija raita, no Latvijas Tālruņa speciālistu puses bija augsta atsaucība. Ļoti apmierina izstrādātais Facebook saturs.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Ir uzlabojusies mūsu ārstu prakses atpazīstamība, īpaši jaunu cilvēku vidū, kuri lieto tādus sociālos tīklus kā Facebook. Arī kopumā mums ir interesanti strādāt ar Latvijas Tālruni, jo mēs uzzinām par dažādām platformām, kur varam ievietot savu reklāmu, piemēram, Google Business.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Latvijas Tālrunim ir liels darbinieku skaits, kas nodarbojas ar vairākiem produktiem, piemēram, mēs izmantojam gan Facebook, gan Google Business, gan SyncMe, līdz ar to reizēm rodas neskaidrības, pie kā īsti vērsties katrā jautājumā. Tomēr kopumā sadarbība vērtējama kā veiksmīga.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura veidošanas nepieciešamību?

Bez satura sociālajos tīklos mūsdienās jau vairs nevar iztikt – tā nav ekstra, bet gan ir absolūta nepieciešamība. Un, izvēloties sadarbību ar profesionāļiem, piemēram, ar Latvijas Tālruni, var ļoti ietaupīt savu laiku, lai varētu darīt tās lietas, kas mums padodas vislabāk, savukārt Latvijas Tālrunis speciālisti dara to, kas viņiem vislabāk padodas.

SIA Auxilia Prima

Izmantotie risinājumi

Facebook saturs, Google Business posti, SyncMe biznesa profilu pārvaldība, LOC biznesa profilu tīkls

bottom of page