top of page

SIA Mazie brakši

Uz jautājumiem atbildēja Edgars Veide, SIA “Mazie brakši” valdes loceklis.

Biznesa apraksts

Uzņēmums “Mazie brakši”  nodrošina arboristu jeb kokkopju pakalpojumus, kas ietver koka vainagu kopšanu, augļu koku kopšanu un dzīvžogu cirpšanu, kā arī koku drošības sistēmu uzstādīšanu, tādējādi veicinot koku veselību un ilgmūžību. Tāpat uzņēmums veic bīstamo koku zāģēšanu, novēršot īpašumu bojājumus un ļaujot izvairīties no materiāliem zaudējumiem, zaru šķeldošanu jeb sasmalcināšanu mazākos gabalos mulčēšanai, kompostēšanai vai kā biomasas degvielas avota izmantošanai, kā arī piedāvā celmu frēzēšanu koku celmu virskārtas likvidēšanai no zemes virsas un dažādus teritoriju labiekārtošanas pakalpojumus – dzīvžoga stādīšanu, mauriņa ierīkošanu un aerāciju un apbūves gabalu atmežošanu.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesu vērtēju ļoti labi. Esam nonākuši līdz vēlamajam rezultātam – mājaslapa patīk, un ir grūti izcelt kaut ko atsevišķi. Komunikācija ar speciālistu ir laba, tiek piedāvātas arī papildu iespējas mājaslapu papildināt ar jaunām funkcijām.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapa strādā labi. Lai gan pašam nesanāk laiks to bieži apmeklēt, arī no citiem nav dzirdēts, ka kaut kas nebūtu labi.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mājaslapa mūsdienās ir nepieciešama, jo tā ir daļa no uzņēmuma sejas – ja man nepieciešama kāda informācija par uzņēmumu, pirmais, ko daru, meklēju to internetā.

SIA Mazie brakši

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page