top of page

SIA Skolmeistars

Uz jautājumiem atbildēja Arita Lauka, SIA “Skolmeistars” valdes locekle, privātās pirmsskolas izglītības iestādes “Maziņš kā jūra” vadītāja.

Izglītības iestādes apraksts

Pirmsskolu "Maziņš kā jūra" 2009. gadā nodibināja SIA "Skolmeistars”, un to apmeklē bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem. Pirmsskolā tiek nodrošināta gan aizraujoša nodarbību programma, kas ietver regulārus izglītojošus kultūras pasākumus un izbraukumus, gan arīdzan mīlestības pilna un gādīga vide, kurā tiek augstu vērtēta katra bērna personība, veicināta pozitīva pašapziņa un uz savstarpēju cieņu balstīta sadarbība. “Maziņš kā jūra” misija ir nodrošināt katram bērnam viņa individuālo spēju un potenciāla pilnvērtīgai attīstībai piemērotu mācību veidu un metodes, kvalitatīvas pirmsskolas izglītības ieguves iespējas pozitīvā un labvēlīgā mācību vidē, kā arī sekmēt bērnu, viņu vecāku un pirmsskolas darbinieku sadarbību kopīgu mērķu sasniegšanai, stabila pamata veidošanai mūžizglītībai, kā arī bērna dzīvei mūsdienu pasaulē.

Kāds bija SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Komunikācija ar satura speciālisti ir savlaicīga un patīkama. Speciāliste, kura veido mums rakstus, vienmēr uzklausa un ņem vērā mūsu ieteikumus gan par saturu kopumā, gan par saturiskajām īpatnībām konkrētu rakstu ietvaros, rezultātā izstrādājot mūsu vēlmēm atbilstošus rakstus.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Regulāri saņemam statistiku un redzam, ka mājaslapas apmeklētība kopš pakalpojuma uzsākšanas ir uzlabojusies.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par satura SEO pakalpojuma nepieciešamību?

Satura SEO pakalpojums palīdz uzlabot mājaslapas apmeklētību, ļauj mūs labāk atrast. Tāpat izvēlējos šo pakalpojumu, jo, sadarbojoties ar speciālisti un kopīgi pārskatot rakstu saturu, tiek būtiski ietaupīts laiks un sasniegts labāks rezultāts.

SIA Skolmeistars

Izmantotie risinājumi

Satura SEO

bottom of page