top of page

SIA Inko Lukss

Uz jautājumiem atbildēja Inga Putniņa, SIA “Inko Lukss” valdes priekšsēdētāja.

Uzņēmuma apraksts

“Inko Lukss” ir stabils Latvijas mežsaimniecības uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1997. gada, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu, kas saistīti ar atmežošanu, zemes apsaimniekošanu un apmežošanu. Uzņēmums visā Latvijā nodrošina atmežošanas jeb meža zemes transformācijas pakalpojumu, izmantojot kompensācijas audzes, piedāvā sertificēta mērnieka pakalpojumus, meža inventarizācijas un atmežošanas plānu izgatavošanu. Tāpat uzņēmums pērk mežu īpašumus visā Latvijā, aizaugušas lauksaimniecības zemes un lauku viensētas ar zemi, kā arī nodrošina juridisku palīdzību dokumentu kārtošanā.

Kāds bija SEO satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Satura SEO speciāliste Laura Ponomarenko, ar kuru sadarbojamies, operatīvi sagatavo tekstus, ļoti labi raksta, kā arī ātri uztver un saprot domu, esmu apmierināta.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Mums svarīgākais ir gala rezultāts – cilvēks, kurš ar mums sadarbojas, nevis, piemēram, mājaslapas apmeklējuma skaits. Turklāt mūsu uzņēmuma darbības jomā liela loma ir arī sezonalitātei. Tomēr redzam, ka, pateicoties šim pakalpojumam, uzņēmuma atpazīstamība veidojas un internetā esam kļuvuši ātrāk un vieglāk atrodami. Tāpat atpazīstamības veicināšanai lieliski strādā arī Latvijas Tālruņa Google ADS un SyncMe pakalpojumi, ko izmantojam, kā arī ir patīkami sadarboties ar speciālisti, kura uztur mūsu mājaslapu, – Andru Mazuri.

Protams, sadarbības laikā ir gadījušās arī kļūdas no Latvijas Tālruņa puses, taču kļūdās tas, kurš kaut ko dara, un Latvijas Tālrunis arī šajā ziņā strādā operatīvi un, ja gadās kļūdīties, tad ātri vien veic labojumus.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par satura SEO pakalpojuma nepieciešamību?

Manuprāt, satura SEO pakalpojums ir vērtīgs ar to, ka cilvēki redz, ka ne tikai reklamējam savus pakalpojumus, bet rakstu veidā arī sniedzam plašu un noderīgu informāciju saistībā ar aktualitātēm nozarē, kurā darbojamies.

SIA Inko Lukss

Izmantotie risinājumi

Satura SEO, Google ADS, SyncMe biznesa profilu pārvaldība, mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page