top of page

SIA Tididi

Uz jautājumiem atbildēja Laura Bērziņa, “Biroja fitness” vadītāja.

Biznesa apraksts

SIA “Tididi” jeb „Biroja fitness” jau vairāk nekā 10 gadus īsteno regulāras vingrošanas nodarbības darbavietās. Uzņēmums nodrošina plašu dažādas sarežģītības un intensitātes vingrošanas un fizisko aktivitāšu piedāvājumu biroja darbiniekiem atkarībā no darba specifikas un interesēm. Tāpat „Biroja fitness” piedāvā atsevišķu meistarklašu, semināru un nodarbību izstrādi un īstenošanu birojos, piemēram, „veselības dienu” ietvaros vai vienkārši ikdienā, apciemojot biroja darbiniekus vienu vai vairākas reizes un sniedzot teorētisko informāciju, kā arī demonstrējot pamata iemaņas praktiski.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesu vērtēju ļoti labi, komunikācija ar speciālistu bija veiksmīga un mūsu vēlmes tika labi izprastas. Kad mājaslapā nepieciešams veikt kādas izmaiņas, darbs tiek paveikts ļoti ātri.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mums bija vēlme izveidot dizaina ziņā līdzīgu mājaslapu tai, kāda bija uzņēmumam jau iepriekš, pārnesot to uz WIX platformu. Tas ir izdevies un rezultāts mūs apmierina.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Pozitīvi, ka Latvijas Tālruņa piedāvātajā abonēšanas maksā par mājaslapas pakalpojumu iekļauta gan tās izstrāde, gan uzturēšana. Lai izveidotu mājaslapu, nav nepieciešamas lielas investīcijas, kas, domājot par uzņēmuma finansēm, ir ļoti izdevīgs piedāvājums.

Mājaslapa mūsdienās ir svarīga, jo tajā var nodrošināt plašāku informāciju, visu, ko uzņēmums vēlas pateikt par sevi un tā produktiem vai pakalpojumiem. Tā ir kā paplašinātā vizītkarte.

SIA Tididi

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page