top of page

SIA Medkos

Uz jautājumiem atbildēja Pēteris Legants.

Biznesa apraksts

SIA “Medkos” piedāvā darba drošības aizsardzības pakalpojumus uzņēmuma drošas un likumam atbilstošas darba vides sakārtošanai.

SIA “Medkos” savu darbību ir uzsācis 2005. gadā, apvienojoties pieredzējušiem darba aizsardzības speciālistiem. Šobrīd uzņēmums apkalpo ap 60 dažāda lieluma un nozaru uzņēmumus Latvijā, sniedzot pakalpojumus darba drošības jautājumos.

Kāds bija jūsu uzņēmuma mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar “Latvijas Tālruni”?

Mājaslapas izstrādes laikā viss noritēja lieliski, cilvēki bija saprotoši, nebija nekādu problēmu ar darbiniekiem, savu darbu viņi prot. Esam apmierināti – citādi jau līgumu nepagarinātu.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Par klientu pieaugumu spriest ir grūti, taču pēc statistikas ir redzams, ka cilvēki ir apskatījuši mājaslapu, ir interesējušies, ir lasījuši – tur viss notiek. Ir svarīgi, lai uzņēmumam būtu mājaslapa – tādējādi klientiem ir iespēja atrast informāciju, viņi var piezvanīt un izrunāties par tālāko.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izveidi?

Ir labi, ka pastāv iespēja, samaksājot noteiktu summu, kļūt vieglāk atrodamiem, taču ir svarīgi arī tas, lai paša maksājošā uzņēmuma piedāvātais produkts vai pakalpojums būtu kvalitatīvs, jo citādi augstās meklēšanas pozīcijas nav objektīvs rādītājs.


SIA Medkos

Izmantotie risinājumi

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana

bottom of page