top of page

SIA Dēseles dārzi

Uz jautājumiem atbildēja Simona Anuže, SIA “Dēseles dārzi” vadītāja  tūrisma un atpūtas pakalpojumu jomā.

Biznesa apraksts

SIA “Dēseles dārzi” viesu nams “Dēseles dzirnavas” atrodas Embūtē, piedāvājot tās viesiem labiekārtotas naktsmītnes, telpas kāzām, viesībām, semināriem un citiem pasākumiem, kā arī daudzveidīgas aktivitātes kvalitatīvai atpūtai Kurzemē – pirti, makšķerēšanu, laivu braucienus, peldēšanu labiekārtotā dzirnavu dīķī, nobraucienus pa slidkalniņu, Dēseļu dārzu apskati un citas aktivitātes. Uzņēmums piedāvā arī ekskursijas pa Ogu audzētavu “Dēseles Dārzi””, kur tiek audzētas un sezonā iespējams nodegustēt un iegādāties svaigas zemenes, krūmmellenes, avenes, plūmes, bumbierus, ābolus, kazenes, upenes, vīnogas, sausseržus. No uzņēmuma audzētajām ogām tiek pagatavoti arī dažāda veida pārstrādes produkti, piemēram, ievārījumi, mērces, sīrupi, karameles un citi gardumi, ko var iegādāties “Dēseles dzirnavas” e-veikalā.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes process bija ļoti viegls. Arī šobrīd, kad nepieciešams mājaslapā ieviest kādas korekcijas, piemēram, nomainīt informāciju, mums ir tiešs kontakts ar mājaslapas izstrādātāju Andru, kura ļoti ātri visu izdara. Atliek tikai uzrakstīt viņai e-pastu un īsā laikā tiek veikti nepieciešamie labojumi vai papildinājumi. Līdz ar to sadarbība ir ļoti viegla.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Esam ļoti apmierināti ar mājaslapu. Arī no klientiem bieži saņemam uzslavas par skaisto mājaslapu, kas turklāt ir arī viegli saprotama.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Manuprāt, ir svarīgi uzticēt mājaslapas izstrādi speciālistiem, tādiem kā Latvijas Tālrunis. Piemēram, mūsu mājaslapas izstrādātāja Andra sniedza daudz ieteikumus, kā labāk veidot mājaslapu, lai tā būtu vienkāršāk saprotama, par ko mēs paši nemaz neiedomātos. Daudziem mājaslapas ir pārāk sarežģītas, ir grūti atrast vajadzīgo informāciju, taču mūsu mājaslapā viss ir vienkārši atrodams. Uzskatu, ka tas ir lielākoties tāpēc, ka sadarbojamies ar savas jomas profesionāļiem, kas zina, kā ir labāk. Turklāt, uzticot mājaslapas izveidi speciālistiem, ir krietni vienkāršāk un ātrāk sasniegt vēlamo rezultātu nekā, ja veido mājaslapu patstāvīgi.

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Man ļoti patīk SyncMe, īpaši iespēja ieplānot postus. Tas ir ļoti ērti, piemēram, dodoties atvaļinājumā, jo jau laicīgi var uz priekšu ieplānot kādas publikācijas, lai atvaļinājuma laikā par to nav jādomā.

SIA Dēseles dārzi

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde, SyncMe biznesa profilu pārvaldība, LOC biznesa profilu tīkls

bottom of page