top of page

SIA Pētergailis

Uz jautājumiem atbildēja Kaspars Eizentāls, SIA “Pētergailis” pārdošanas vadītājs.

Biznesa apraksts

Izdevniecība „Pētergailis” ir dibināta 1990. gadā, kad Tautas frontes Rīgas centra rajona nodaļas laikraksta „Pētergailis” radošais kolektīvs nolēma izdot arī grāmatas, galvenokārt koncentrējoties uz uzziņu, mācību, bērnu literatūras un latviešu oriģinālliteratūras izdošanu. „Pētergailis” ir vienīgais apgāds valstī, kura izdotās daiļliteratūras klāstā tik lielu īpatsvaru ieņem latviešu dzejas, prozas un bērnu grāmatas. Šobrīd apgādā pieejamas arī dažādas grāmatas par izaugsmi, veiksmi un veselību, kā arī e-grāmatas un audiogrāmatas. Izdevniecības „Pētergailis” grāmatas un to autori saņēmuši arī vairākas nozīmīgas literārās balvas – starp tām gan Literatūras gada balva, gan Jāņa Baltvilka, Ojāra Vācieša un Aleksandra Čaka balvas, „Latvju Tekstu” balva –, kā arī grāmatu dizaina balvas. Grāmatas iespējams iegādāties gan izdevniecības noliktavā, gan interneta veikalā, gan veicot pasūtījumu telefoniski.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Mājaslapas izstrādes procesā viss bija lieliski – gan komunikācija, gan tas, kā tika izprastas mūsu vēlmes. Sadarbība notika un notiek raiti.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapas dizains un darbība mūs apmierina, arī mājaslapas uzturēšanas un Klientu servisa kvalitāti vērtēju pozitīvi, speciālisti vienmēr, kad nepieciešams, ir sazvanāmi.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

“Latvijas Tālrunis” piedāvā pilnu mārketinga pakalpojumu klāstu un kvalitatīvu servisu. Pakalpojumi ir pielāgojami klienta vajadzībām, tiek nodrošināts arī profesionāls atbalsts. Galvenais, kas nepieciešams no klienta, – zināt un konkrēti nodefinēt savas vajadzības un vēlmes.


SIA Pētergailis

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page