top of page

SIA Rezerve

Uz jautājumiem atbildēja Normunds Vitomskis, SIA “Rezerve” valdes priekšsēdētājs.

Biznesa apraksts

Autocentrs “Rezerve” darbojas jau kopš 1995. gada, apvienojoties pieredzējušiem automobiļu nozares speciālistiem, lai nodrošinātu tolaik ievesto lietoto ārzemju automobiļu remontu. Uzņēmums pārdod un pieņem komisijā lietotas un mazlietotas visu marku automašīnas, ātri un kvalitatīvi veic automašīnu tehnisko apkopi un remontu, auto virsbūvju remontu un krāsošanu, auto gāzes iekārtu uzstādīšanu un apkopi, kā arī piedāvā vieglo automašīnu un mikroautobusu nomu. Autocentrā “Rezerve” iespējama arī rezerves daļu iegāde – tiek nodrošinātas gan oriģinālās, gan neoriģinālās rezerves daļas visu marku vieglajām automašīnām un komerctransportam.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Sadarbojamies ar Latvijas Tālruni jau vairākus gadus. Lai arī, uzsākot sadarbību, bijuši dažādi pārpratumi, esam nonākuši pie apmierinoša sadarbības modeļa. Man ir ļoti svarīgs cilvēciskais kontakts – lai būtu iespēja, kad nepieciešams, sazināties ar speciālistu, kurš pārzina un nodrošina mums konkrēto pakalpojumu un spēj atbildēt uz mani interesējošajiem jautājumiem. Tāpat ir svarīgi, lai ar speciālistu varētu viegli vienoties par noteiktām lietām un rēķināties, ka vienošanās un solījumi tiks pildīti. Domāju, ka tieši šādu sadarbību ar Latvijas Tālruni mums ir izdevies izveidot.

Ļoti patīk sadarbība arī ar SyncMe biznesa profilu pārvaldības produkta vadītāju, kas mums palīdz piemeklēt un iesaka aktuālus un mūsu uzņēmumam atbilstošus risinājumus.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Pamatā esošā mājaslapa mūs apmierina, taču šobrīd vēlamies un uzskatām, ka pienācis laiks ieviest kādas pārmaiņas atbilstoši šā brīža aktualitātēm. Šajā jautājumā paļaujamies uz Latvijas Tālruņa, kā šīs jomas profesionāļa, ieteikumiem un ierosinājumiem.

Ko jūs ieteiktu citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mūsdienās cilvēki interneta vidē uzturas arvien vairāk, tāpēc, lai prezentētu savu biznesu un pastāstītu vairāk par uzņēmumu, it īpaši, ja uzņēmums darbojas tirdzniecības jomā, mājaslapa ir svarīga.

SIA Rezerve

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana, SyncMe biznesa profilu pārvaldība

bottom of page