top of page

SIA Niedrāji MR

Uz jautājumiem atbildēja Baiba Elste, SIA “Niedrāji” MR valdes locekle.

Biznesa apraksts

SIA ”Niedrāji MR” ir stabili augošs Latvijas mežsaimniecības nozares uzņēmums, kas nodrošina videi draudzīgu augstākās kvalitātes kokmateriālu sagatavošanu, pievešanu, cirsmu kopšanu un mežaudžu atjaunošanu visā Latvijā. Uzņēmums piedāvā veikt pilnu mežizstrādes ciklu, sākot ar novērtēšanu, līdz pat teritorijas sakārtošanai pēc darbu pabeigšanas. Tāpat SIA “Niedrāji MR”  nodarbojas ar taras dēļu ražošanu. Uzņēmumam ir sava kokapstrādes ražotne, kas aprīkota ar tehnoloģiski intensīvu un inovatīvu taras dēļu ražošanas līnijas kompleksu. Ņemot vērā klientu vajadzības, uzņēmums ražo dažāda biezuma, platuma un garuma taras dēļus gan no lapu koku, gan no skuju koku taras. Pēc klienta vēlmēm uzņēmums piedāvā arī taras materiāla apstrādi ar pretzilēšanas līdzekli. SIA “Niedrāji MR” veic arī dažādas meža tehnikas remontu. Uzņēmumam ir liela pieredze forvarderu, harvesteru, kokvedēju, treileru un citas meža tehnikas remonta un apkopju veikšanā.

Kāds bija Facebook satura izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistiem?

Mums ir ļoti laba sadarbība ar Latvijas Tālruņa speciālistu. Tiek īstenotas visas vēlmes attiecībā uz Facebook saturu.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Pakalpojuma rezultātus vērtēju pozitīvi. Ir uzlabojusies aktivitāte mūsu uzņēmuma Facebook profilā un palielinājies apmeklējumu skaits.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Sadarbības laikā komunicēju tikai ar speciālisti, kas veido saturu mūsu Facebook lapai, mēs savā starpā visu lieliski varam atrisināt, līdz ar to nav bijusi nepieciešamība vērsties pie klientu apkalpošanas servisa.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook satura veidošanas nepieciešamību?

Facebook satura veidošanas pakalpojums ir vērtīgs ar to, ka palielinās aktivitāte uzņēmuma Facebook profilā, tam ir vairāk apmeklējumu un cilvēki biežāk zvana un interesējas par uzņēmuma pakalpojumiem.


SIA Niedrāji MR

Izmantotie risinājumi

Facebook satura veidošana

bottom of page