top of page

SIA WOODEN – ME

Uz jautājumiem atbildēja Irina Mašņikova, SIA WOODEN – ME valdes locekle.

Biznesa apraksts

WOODEN – ME piedāvā augstākās kvalitātes koka mājas – dārza mājas, vasarnīcas, lapenes, ofisus u. c., koka garāžas un nojumes, āra pirtis un kublus, nojumes, grila mājiņas un kempinga mājas. Augstākās kvalitātes lietuviešu produkts latviešiem! Uzņēmums garantē plašu klāstu, iespēju pasūtīt individuālus produktus un augstu kvalitāti par pievilcīgu cenu. SIA WOODEN – ME sertificēts kā A klases līderis savas darbības nozarē Baltijas reģionā.

Kāds bija SyncMe pakalpojuma izpildes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Ar SyncMe pakalpojumu esam apmierināti, biznesa profiliem tika pareizi piemeklēti atslēgvārdi, tāpat ir iespēja arī nepieciešamības gadījumā mainīt, papildināt informāciju. Ar SyncMe palīdzību periodiski publicējam postus, kas sinhronizējas gan Google, gan Facebook. Redzam, ka Google meklēšanas rezultātos saglabājam augšējās pozīcijas.

Kā vērtējat pakalpojumu rezultātus?

Periodiski saņemu statistiku par pakalpojuma rezultātiem, kur redzu apmeklējumu skaitu, kādu informāciju cilvēki meklējuši un citas lietotāju darbības. Kopumā statistikā novērojam pozitīvu tendenci; arī vērtējot šī gada veikala darbību, secinām, ka pakalpojums strādā labi.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Ar klientu apkalpošanas servisa darbu esam apmierināti.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par SyncMe nepieciešamību?

Protams, katram ir jāvērtē savas iespējas un vajadzības, taču vismaz minimāla reklāma ir nepieciešama ikvienam, lai parādītos kādā rindiņā Google meklēšanā un uzlabotu uzņēmuma atrodamību. Strādājot ar Latvijas Tālruni, ir ērti, ka var redzēt pakalpojuma statistiku un pārraudzīt visas klientu darbības.

SIA WOODEN – ME

Izmantotie risinājumi

SyncMe biznesa profilu pārvaldība

bottom of page