top of page

SIA Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība

Uz jautājumiem atbildēja Raimonds Šubnikovs, SIA “Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība” valdes priekšsēdētājs.

Biznesa apraksts

SIA "Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība" ir Līvānu novada pašvaldības kapitālsabiedrība. Tā dibināta 2004. gadā un tās mērķis ir nodrošināt Līvānu novada pašvaldības funkciju izpildi dzīvokļu apsaimniekošanas un komunālo pakalpojumu sfērā. Kapitālsabiedrības pamatdarbībā ietilpst dzīvojamā fonda un kopīpašuma apsaimniekošana, komunālo pakalpojumu sniegšana, ūdens ieguve un apgāde, notekūdeņu savākšana un attīrīšana Līvānu pilsētas teritorijā, cieto sadzīves atkritumu savākšana un pārvadāšana, sanitārās attīrīšanas pakalpojumu sniegšana Līvānu pilsētā un novadā, pilsētas un novada teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, pilsētas ceļu, ielu un ietvju apsaimniekošana un remonts, kā arī pilsētas zaļās zonas, parku un skvēru apsaimniekošana.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu? 

Ar mājaslapas izstrādes procesu esmu apmierināts. Ar speciālistu kopīgi izrunājām mūsu vēlmes un Latvijas Tālruņa iespējas, un vēlamais rezultāts tika raiti sasniegts. Kad mājaslapā nepieciešams papildināt vai izņemt informāciju, uzrakstām speciālistam, un viss tiek operatīvi izdarīts.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Mājaslapas dizains un darbība apmierina. Mājaslapā visa informācija ir vienkārši atrodama, un no cilvēkiem, kas to apmeklē, saņemam labu atgriezenisko saiti.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas nepieciešamību?

Mūsdienās bez datora un telefona neiztikt, jo cilvēki lielākoties informāciju meklē internetā. Līdz ar to, ja uzņēmums nevēlas izkrist no aprites, tad mājaslapa ir vajadzīga. Manuprāt, Latvijas Tālrunis par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas pakalpojumu nodrošina labu cenas un kvalitātes attiecību.

SIA Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page