top of page

SIA Baltic design addiction

Uz jautājumiem atbildēja Zane Ozola, uzņēmuma “Baltic design addiction” līdzīpašniece, “I’mperfekt” zīmola direktore.

Biznesa apraksts

Zīmolu “I’mperfekt” ir radījušas uzņēmuma “Baltic design addiction” līdzīpašnieces Inga Gorbunova un Zane Ozola. “I’mperfekt” ir “grāmatžurnāls, e-veikals, notikumu organizators un podkāsts. “I‘mperfekt” grāmatžurnāls ir ar sirsnību veidots izdevums mums – labiem cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot ar prieku, justies labi savā ķermenī, savā prātā, savā vecumā un savā laikā. I’mperfekt nozīmē būt pašam, būt brīvam no aizspriedumiem un nepakļauties dogmām. Tas ir grāmatžurnāls mums un par mums – visiem, kuri vēlas būt nepārejoši kaislīgās attiecībās ar dzīvi”. “I’mperfekt” ir arī e-veikals, kurā pieejamas lietas skaistākai dienai. Tajā var iegādāties un abonēt gan grāmatžurnālu, gan pieteikties dažādām meistarklasēm (rakstniecības meistarklasēm, seksuālās izglītības kompetences programmai), dažādām nometnēm, ceļojumiem un tiešsaistes lekcijām, gan iegūt savā īpašumā dažādas oriģinālas dizaina lietas, tādas kā krūzes, šķīvjus, bļodas, sveces, vāzes, dizaina bloknotus, atslēgu piekariņus, kreklus, zeķes un daudzas citas skaistas lietas. Tāpat “I’mperfekt” komanda veido podkāstu “I’mperfekt piektdiena” – sarunas “ārpus rāmjiem” ar dažādām personībām. “I’mperfekt” mājaslapā pieejami arī lasāmgabali “par tēmām, kas nekad neiziet no galvas un modes” – psiholoģiju, mākslu, stilu, piedzīvojumiem, uzturu, veselīgu dzīvesstilu u.c. – “par visu ko”!

Kāds bija Facebook un Instagram reklāmas izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistu? 

Kopumā ar pakalpojuma kvalitāti esam apmierināti. Ar Latvijas Tālruņa speciālisti Dajanu Filleri saprotamies labi. Kaut gan sākotnēji saskārāmies ar nelielām komunikācijas problēmām, izrunājot katras puses vajadzības, esam nonākuši pie mums ērta un atbilstoša sadarbības modeļa. Dajana ir zinoša un orientējas savā jomā, izprot mūsu vēlmes un sagatavo tām atbilstošu reklāmu.  

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Kopš izmantojam Facebook un Instagram reklāmas pakalpojumu, jūtam, ka mūsu lapas skatījumu un sekotāju skaits pieaug.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Facebook un Instagram reklāmas nepieciešamību?

Kaut gan dažādu sociālo mediju izmantošanas popularitāte ir mainīga, tomēr Facebook un Instagram ir vieni no kanāliem, kur var salīdzinoši īsā laikā sasniegt  plašu auditoriju. Domāju, ka ikvienam uzņēmumam ir vērtīgi tur būt, jo tā ir iespēja dalīties ar uzņēmumam svarīgu informāciju, notikumiem, zināšanām. Protams, jāsaprot, kas ir uzņēmuma mērķauditorija un cik lielā mērā tā ir sasniedzama šajās platformās. Manuprāt, ir vērtīgi izmantot speciālista palīdzību reklāmas stratēģijas un satura izveidē, jo viņam ir zināšanas gan par nepieciešamajiem reklāmas uzstādījumiem, gan dažādām reklāmas izvietošanas niansēm. Speciālists saprot, kurā brīdī un ko ir nepieciešams pamainīt, lai nonāktu pie iespējami veiksmīgāka rezultāta. Tāpat sadarbība ar speciālistu, manuprāt, ir arī finansiāli un laika ziņā izdevīgāka, nekā darbojoties ar reklāmu patstāvīgi vai algojot savu darbinieku, kurš ar to nodarbosies; īpaši tas attiecas uz kampaņveidīgām mārketinga aktivitātēm. Turklāt ir lieliski, ja ir iespēja strādāt ar vienu konkrētu speciālistu, jo viņš jau ir labi iepazinis konkrēto zīmolu un izprot tā vēlmes. Domāju, ka tas ir efektīvs sadarbības modelis.

SIA Baltic design addiction

Izmantotie risinājumi

Facebook un Instagram reklāma

bottom of page