top of page

SIA Antila / Restorāns Neptūns

Uz jautājumiem atbildēja Dace Dinsdorfa, SIA “Antila” valdes locekle.

Biznesa apraksts

Restorāns “Neptūns” ir “zaļi” domājošs restorāns Jūrmalā ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi. Restorāna ikdienas darbi balstīti uz ilgstpējīgas saimniekošanas principiem ar mērķi saglabāt dabu nākamajām paaudzēm. Restorāns “Neptūns” atrodas skaistā vietā Baltijas jūras līča kāpu zonā un Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Papildus daudzveidīgai ēdienkartei un iespējai izbaudīt gardu maltīti restorāns “Neptūns” piedāvā organizēt banketus svinībām – restorāna “Neptūns” telpās, āra terasē, banketu zālē, tējas namiņā vai ārā zem priedēm. Restorāns nodrošina speciālu banketu ēdienkarti, izstrādājot katru piedāvājumu individuāli, atbilstoši klientu vēlmēm un produktu sezonalitātei. Tāpat restorāns “Neptūns” piedāvā atpūsties nelielā kempingā, kur ir viena angļu tipa četrvietīga mājiņa, telts un kemperu vietas.

Kāds bija biznesa profilu izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistiem?

Biznesa profilu izstrādes process noritēja ātri un profesionāli.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Pateicoties biznesa profiliem un SyncMe, esam vairāk pārstāvēti interneta vidē. SyncMe, manuprāt, ir ļoti ērts rīks, īpaši, kad nav daudz laika, jo SyncMe ļauj no vienas platformas pārvaldīt vairākus sociālo tīklu profilus un ātri atjaunot informāciju par uzņēmumu.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Vienmēr ļoti profesionāli un ātri atrisina radušos jautājumus.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par biznesa profilu un SyncMe nepieciešamību?

Biznesa profili ļauj būt labāk atrodamiem interneta vidē, savukārt SyncMe nodrošinātā iespēja pārvaldīt uzņēmuma informāciju vienā platformā ļauj ietaupīt laiku, turklāt visa informācija šeit ir ērti pārskatāma.

SIA Antila / Restorāns Neptūns

Izmantotie risinājumi

LOC biznesa profilu tīkls, SyncMe biznesa profilu pārvaldība

bottom of page