top of page

SIA DARMAway

Uz jautājumiem atbildēja Inta Zaļkalna, SIA “DARMAway” valdes locekle.

Biznesa apraksts

DARMAWAY® ir autorprogramma, kuras pamatā ir garīgās mācības, kas ir senas kā pasaule, bet ko projekta DARMAway® Akadēmija dibinātāja un autore, DNS dziedināšanas skolotāja Inta Zaļkalna pārveidojusi atbilstoši laikam un Visuma izmaiņām – ar Jauno Enerģiju Spēku un to radītajām Iespējām –, kas šīs senās mācības padara daudz ātrākas, spēcīgākas, dziļākas un precīzākas. Visām Intas Zaļkalnas izveidotajām mācībām ir vairāk nekā 30 gadus ilga aprobācija jeb pārbaude laikā. DARMAway® paredzēts tiem, kuri grib apgūt augstākā līmeņa zināšanas un prakses, lai apzināti un mērķtiecīgi mainītu savu domāšanu, apziņu un dzīvi. DARMAway® Akadēmijā tiek piedāvāti gan īsie kursi, gan meistara mācības un meistarklases, tiek rīkoti arī salidojumi un individuālas mācības, kā arī sniegtas konsultācijas par dzīvi dažādos tās izpausmes veidos, piemēram, par attiecībām, biznesu, naudu, karmu, veselības problēmu risināšanu, zemapziņu u. c. 

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu? 

Ar mājaslapas izstrādes procesu esmu apmierināta. Izveidojusies ļoti laba komunikācija ar speciālisti, kura, neskatoties uz to, ka mājaslapa ir specifiska, proti, par sarežģītām tēmām, ko ne katrs cilvēks izprot, lieliski tika galā ar tās izveidi, turpina pie tās strādāt un saprot manas vēlmes.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Darbs pie mājaslapas un tās mobilās versijas vēl turpinās, taču kopumā ar to esmu apmierināta.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas izstrādes un uzturēšanas nepieciešamību?

Mājaslapa ir noderīga, īpaši, ja tā var pildīt gan vizītkartes funkcijas, pastāstot vairāk par uzņēmumu, gan arīdzan kalpot kā instruments pārdošanas aktivitātēm, kur var arī pats ērti salikt nepieciešamo informāciju.

SIA DARMAway

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page