top of page

SIA fon REKE vet

Uz jautājumiem atbildēja Inga Reķe, SIA “fon REKE vet” direktore.

Biznesa apraksts

SIA “fon REKE vet” ir veterinārā privātprakse Jūrmalā, ko 2022. gadā dibinājuši veterinārārsti Inga un Kristaps Reķi. Reķu veterinārās prakses pamata pakalpojums ir ģimenes veterinārārsts. Klīnikā tiek nodrošināta gan dzīvnieku terapija (klīniskā izmeklēšana, ārstēšana, hronisku pacientu kontrolēšana), gan ķirurģija (kastrācija, mīksto audu ķirurģija, vēdera dobuma ķirurģija), gan zobārstniecība, kā arī vakcinācija. Reķu veterinārajā praksē pieejams arī zooveikals, kur var atrast sabalansētus jēlas gaļas izstrādājumus suņiem un kaķiem, kā arī sauso barību ar augstu gaļas saturu. Veterinārajā klīnikā “fon REKE vet” valda mājīga atmosfēra, lai klienti un viņu dzīvnieki apmeklējuma laikā justos maksimāli ērti un droši.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar Latvijas Tālruņa speciālistu?

Viss bija ļoti forši. Mūsu mājaslapa tika izstrādāta vēl Covid laikā un sadarbība notika attālināti, taču izstrādes process ļoti patika, mājaslapa tika izveidota ātri un mums bija atsaucīgs speciālists.

Kā esat apmierināti ar pakalpojuma rezultātiem?

Esam apmierināti – kopīgiem spēkiem esam nonākuši pie tāda mājaslapas dizaina, kas patīk.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Ir modernais laikmets, un cilvēki ļoti daudz informācijas meklē internetā. Ja tu neesi internetā, tad tu neesi nekur. Arī es pati visu meklēju internetā un, ja vajadzīgās preces vai pakalpojuma tur nav, tad es līdz tam gluži vienkārši netieku, es to neatrodu.

SIA fon REKE vet

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas izstrāde un uzturēšana

bottom of page