top of page

SIA VASARA.LV

Uz jautājumiem atbildēja Aksana Gibovska, SIA “Vasara.lv” valdes locekle.

Biznesa apraksts

SIA VASARA.LV dibināts 2013. gadā ar mērķi sniegt kvalitatīvus pakalpojumus dārza, mājas un meža tehnikas tirdzniecībā un tās apkalpošanā. Uzņēmuma prioritāte ir piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu augstā kvalitātē – gan konsultāciju par piemērotāko tehnikas vai instrumentu izvēli, gan lietotāja apmācību, gan tehnikas pilnu pārbaudi tās pārdošanas brīdī un apkalpošanu visā tās kalpošanas laikā. Dārza, mājas un meža tehnikas veikali VASARA piedāvā pasaules vadošo zīmolu motorzāģus, zāles pļāvējus, krūmgriežus un trimmerus, dzīvžoga šķēres, dārza traktorus un raiderus, robotizētos zāles pļāvējus, zaru smalcinātājus, augstspiediena mazgātājus, lapu pūtējus, sniega pūtējus, uzkopšanas tehniku mājai, celtniecības tehniku, darba un brīvā laika apģērbu, dažādus piederumus un aksesuārus meža un dārza tehnikai. Preces iespējams iegādāties gan veikalos Liepājā un Jēkabpilī, gan specializētāja interneta veikalā www.vasara.lv. Uzņēmums garantē, ka visai VASARA veikalos pirktajai tehnikai būs pieejamas oriģinālās rezerves daļas, kā arī garantijas un pēcgarantijas serviss.

Kāds bija SEO izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistu? 

Mums ir ļoti laba sadarbība ar SEO speciālisti Ellu Nīgali, mēs lieliski saprotamies un pieturamies pie Ellas izstrādātā plāna. Viņa vienmēr uzklausa mūsu vēlmes un tās veiksmīgi realizē. Korekts un precīzs darbs.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Pateicoties SEO pakalpojumam, uzlabojusies mājaslapas atrodamība un apmeklējums.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Visus jautājumus risinām ar Latvijas Tālruņa biznesa konsultantes Ilvas Luteres palīdzību. Sadarbība ar Ilvu ir ļoti laba, ir jūtams, ka viņai ir interese par klienta vajadzībām un problēmām, no viņas vienmēr var sagaidīt ātru rīcību.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas SEO nepieciešamību?

Iesaku izmantot Latvijas Tālruņa mājaslapas SEO pakalpojumu – profesionāļu pieeja!

Kā vērtējat citus izmantotos Latvijas Tālruņa pakalpojumus?

Izmantojam arī Google ADS un Facebook ADS pakalpojumus. Patīk, cik radoši reklāmas baneri un lieliski saukļi tiek sagatavoti priekš Facebook, arī Google reklāmas pakalpojuma ietvaros ir jūtama profesionāla pieeja.

SIA VASARA.LV

Izmantotie risinājumi

Mājaslapas SEO, Google ADS, Facebook ADS

bottom of page