top of page

SIA Redmond Baltic

Uz jautājumiem atbildēja Aleksejs Kačans, SIA “Redmond Baltic”  pārdošanas direktors.

Biznesa apraksts

SIA “Redmond Baltic” ir oficiālais ekskluzīvais zīmola REDMONDTM pārstāvis Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar REDMOND sadzīves tehnikas izplatīšanu. Piedāvājumā ir plašs multikatlu, elektrisko grilu, tosteru, blenderu, kafijas automātu un citas virtuves un mājas tehnikas klāsts, ko var ērti iegādāties mājaslapā www.multicooker.com. Interneta veikals nodrošina iekārtu piegādi līdz klientu mājas durvīm bezmaksas, kā arī sniedz visu nepieciešamo tehnisko informāciju. Multicooker.com – tas ir ne tikai interneta veikals, bet arī informācijas un izglītības avots. Mājaslapā var atrast noderīgu informāciju par veselīgu uzturu, jaunākās ziņas par REDMOND tehniku un daudz un dažādas receptes katram modelim.

Kāds bija Google ADS izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistu? 

Sadarbības pieredzi vērtēju pozitīvi – ļoti laba komunikācija, Google ADS speciālists bija vienmēr sazvanāms, nepieciešamības gadījumā ātri tika veiktas vēlamās izmaiņas reklāmā. Speciālista attieksme – profesionāla, tika izprastas visas mūsu vēlmes.

Kā vērtējat šī pakalpojuma rezultātus? 

Rezultāti ir mainīgi, taču uzskatu, ka tos var ietekmēt dažādi faktori un tie nav atkarīgi tikai no Google ADS pakalpojuma.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par Google ADS nepieciešamību? 

Cilvēkiem arvien vairāk ir tendence izmantot digitālos resursus un ir pierasts, ka daudz kas notiek tieši interneta vidē. No vienas puses tas nav labi, jo tādējādi nav iespējams uzrunāt cilvēku personīgi un pastāstīt par savu piedāvājumu. Cilvēki mūsdienās vairāk meklē informāciju internetā, tāpēc šai situācijai ir jāpielāgojas un noteikti jāizmanto visi pieejamie resursi, ar kuru palīdzību iespējams uzrunāt un piesaistīt klientus.

SIA Redmond Baltic

Izmantotie risinājumi

Google ADS

bottom of page