top of page

SIA Forwarder

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma CEO Mārtiņš Līvs.

Biznesa apraksts

Uzņēmums „Forwarder” darbojas importa, eksporta un tranzīta jomā, nodrošinot muitošanas, noliktavas, kravu deklarēšanas un muitas dokumentu noformēšanas pakalpojumus. Tāpat SIA „Forwarder” piedāvā starptautiskos sauszemes, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, garantējot ātru un drošu dažāda veida kravu transportēšanu un pārkraušanu. Uzņēmumā strādā pieredzes bagāti darbinieki, kas lieliski paveic savu darbu pat sarežgītās situācijās. Arī šobrīd, kad valstī valda krīzes situācija, ko radījusi COVID-19 izplatība pasaulē, uzņēmuma komanda, neskatoties ne uz ko, turpina intensīvi strādāt un sniegt kvalitatīvus pakalpojumus ikvienam klientam.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Mājaslapas izveide tika paveikta ļoti ātri, un sadarbības procesā neradās itin nekādas sūdzības. Līdz ar to ar SIA „Latvijas Tālrunis” mājaslapas izstrādātāju darbu esam apmierināti.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Strādājam specifiskā nozarē, līdz ar to mājaslapas darbības rezultātus novērtēt ir sarežģītāk, taču mājaslapas kvalitāte, dizains un speciālista pieeja tās izveides procesam vērtējama kā ļoti laba.

Kā vērtējat SIA „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa darbu?

Sadarbības laikā ar SIA „Latvijas Tālrunis” mums nav radušās nekādas problēmsituācijas vai neskaidrības, līdz ar to nepieciešamība pēc „Latvijas Tālrunis” klientu apkalpošanas servisa palīdzības bija reta.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Vispirms noteikti iesakām rūpīgi izvērtēt, vai vispār mājaslapa ir nepieciešama, – balstoties uz nozares specifiku. Ir jāsaprot, cik lielā mērā tā var palīdzēt uzņēmumam mērķu sasniegšanā. Piemēram, krīzes laikos kā tagad (saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju COVID-19 dēļ), mājaslapa, piesaistot plašāka cilvēku loka uzmanību, iespējams, var palīdzēt uzņēmumumiem veiksmīgāk izturēt grūtākus laikus.

SIA Forwarder

Izmantotie risinājumi

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana

bottom of page