top of page

SIA LOKE

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes locekle Agnese Šteinblūma.

Biznesa apraksts

SIA LOKE sniedz pakalpojumus mežizstrādē visas Latvijas teritorijā, kā arī Zviedrijā kopš 2019.gada. Uzņēmuma darbinieki ir cilvēki, kas ir pieredzējuši un specializējušies šajā nozarē. SIA LOKE speciālisti nodrošina pamežu tīrīšanu un jaunaudzes kopšanu. Papildu mežistrādes pakalpojumiem uzņēmums nodarbojas arī ar tādiem teritorijas uzkopšanas darbiem, kā zāles pļaušana, krūmu novākšana no lauka, zemes frēzēšana, sētniecības pakalpojumi, lapu grābšana un to izvešana, sniega tīrīšana, bruģu mazgāšana ar augstspiediena iekārtām, renu tīrīšana u.c. Pašlaik teritorijas uzkopšanas darbu pakalpojums ir pieejams tikai Latvijas teritorijā.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process sadarbībā ar "Latvijas Tālruņa” speciālistiem?

Sadarbība ar speciālistiem bija lieliska. Komunikācija ir teicami vērtējama. Mājaslapas izstrāde notika raiti, speciālisti ņēma vērā visas mūsu vēlmes un piekoriģēja nianses, kad tas bija nepieciešams.

Kā vērtējat pakalpojuma rezultātu?

Mājaslapa mums ļoti patīk — tā ir gan ērti lietojama, gan dizaina ziņā ļoti pievilcīga. Mēs nevaram neko sliktu par to pateikt, esam ļoti apmierināti!

Ko iesakat citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapas nepieciešamību?

Mums pašiem nav tādu zināšanu, lai varētu izveidot labu mājaslapu. Profesionāļi, kam jau iepriekš ir bijusi pieredze mājaslapu veidošanā, labāk saprot, kas tai ir nepieciešams. Šajā digitālajā laikmetā bez savas mājaslapas uzņēmums ir nepamanāms, tāpēc mājaslapas izstrādes pakalpojums ir patiesi noderīgs ikvienam biznesam.

SIA LOKE

Izmantotie risinājumi

Logo un mājaslapas izstrāde

bottom of page