top of page

SIA Pakom

Uz jautājumiem atbildēja Aleksandrs Pekers, SIA "Pakom" valdes loceklis.

Biznesa apraksts

SIA „Pakom” kopš 2005. gada nodarbojas ar darba apģērbu vairumtirdzniecību. 2008. gadā uzņēmums atvēris arī veikalu, kurā šobrīd pieejami vairāk nekā 600 dažāda veida darba apģērbi un apavi, kā arī individuālās aizsardzības līdzekļi un tīrīšanas/ kopšanas līdzekļi par patīkamām cenām – viss, kas nepieciešams drošam un komfortablam darbam visdažādākajās sfērās.

SIA „Pakom” Latvijā pārstāv vienu no līderiem profesionāla apģērba, apavu un darba aizsardzības līdzekļu ražošanā – Francijas uzņēmumu „Delta Plus Group”, kā arī sadarbojas ar citiem vadošajiem Eiropas ražotājiem tādiem kā Norvēģijas „Helly Hansen Workwear”, Vācijas „Planam”, Polijas „AJ Group”, Itālijas „SIR Safety Systems p.A.”, Holandes „Sacobel SWLC” un citiem. Uzņēmuma galvenais mērķis ir nodrošināt esošajiem un jaunajiem klientiem labāko un plašāko preču sortimentu un nepieciešamos risinājumus, kā arī elastīgu cenu politiku un dažādas izdevīgas atlaides.

Kādi bija galvenie iemesli, kāpēc Jums bija nepieciešama biznesa profila izveide?

Vēlējāmies attīstīt savu uzņēmējdarbību un virzīt savu produkciju, informējot par to plašāku auditoriju, turklāt jau iepriekš sadarbojāmies ar „Latvijas Tālruni” citu pakalpojumu ietvaros un sadarbība mums patika, tāpēc bija vēlēšanās papildus arī radīt mūsu uzņēmumam biznesa profilus augsta reitinga portālos.

Kāds bija biznesa profila izstrādes process sadarbībā ar „Latvijas Tālruņa” speciālistu?

Speciālists saprotami izskaidroja šī pakalpojuma būtību un tā ieguvumus, kā arī operatīvi paveica savu darbu. Patika kreatīvā un profesionālā pieeja darbam; ir jūtams, ka „Latvijas Tālrunis” speciālisti tiešām strādā no sirds un zina, ko dara, kā arī iedziļinās klienta vēlmēs. Līdz ar to esam ļoti apmierināti ar sadarbību.

Kā Jūs vērtējat pakalpojuma rezultātus?

Rezultāti ir jūtami, ieguvums no biznesa profilu izveides ir milzīgs – ievērojami ir pieaugusi mūsu mājaslapas apmeklētība, kā arī kopš biznesa profilu izveides mūsu klientu loks ir teju desmitkārtīgi pieaudzis. Līdz ar to uzskatām, ka „Latvijas Tālrunis” biznesa profilu izveides pakalpojums ir korekti pārdomāts un tik tiešām strādā.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par biznesa profila nepieciešamību?

Ar pārliecību iesakām nevilcināties un rīkoties, vēršoties pie SIA „Latvijas Tālrunis” profesionālajiem speciālistiem, kas parūpēsies par jūsu uzņēmuma izaugsmi un palīdzēs piesaistīt jaunus klientus!

SIA Pakom

Izmantotie risinājumi

Biznesa profila izveide

bottom of page