top of page

SIA Sidi Spēles

Uz jautājumiem atbildēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Ineta Lazdāne.

Biznesa apraksts

Uzņēmuma SIA “Sidi Spēles” galvenais darbības virziens ir galda spēles. Galda spēles “Ceļojums mīlestībā” pārdošanā papildus tradicionālajiem kanāliem (grāmatnīcas un tiešā pārdošana) tika izveidota mājaslapa celojumsmilestiba.lv, kurā spēli var iegādāties, norēķinoties elektroniski un izvēloties dažādus piegādes veidus.

Kāds bija mājaslapas izstrādes process?

Mums nebija nekādas pieredzes interneta jomā, un pēc ieteikuma izvēlējāmies sadarbību ar “Latvijas Tālruni”, jo tika solīts operatīvi izveidot mājaslapu, kurā ir pirkšanas iespēja, kā arī uzņemties atbildību par satura izkārtošanu, vizuālo noformējumu un uzturēšanu.

Ar pašas mājaslapas izskatu, noformējumu un izstrādes ātrumu bijām apmierināti. Elektronisko norēķinu ieviešanā process bija sarežģītāks un sadarbībā starp banku un izstrādes komandu radās virkne problēmu, kuras tomēr beigu beigās tika atrisinātas.

Kā esat apmierināti ar rezultātiem – kā mājaslapa strādā?

Šobrīd ar mājaslapas palīdzību esam pārdevuši vairāk nekā 300 spēļu, un droši var teikt, ka lapa savu funkciju pilda. Mūsu secinājums gan ir tāds, ka tikai uz mājaslapu biznesu balstīt nevar. Tiklīdz veicam tādas aktivitātes kā reklāma žurnālos, Facebook posti, AdWords kampaņa, tā mājaslapas apmeklējums un pārdošanas rezultāti gan tirdzniecībā, gan mājaslapā būtiski pieaug. Mēs arī regulāri tiekam informēti par lapas apmeklējumu.

Ko varat ieteikt citiem uzņēmumiem, domājot par mājaslapu?

Esam ieguvuši pieredzi, ka mājaslapu var izveidot operatīvi un uzreiz lietot, taču ar to ir regulāri jāstrādā. Mums ir ērti, ja par mājaslapu kāds atbild un nepieciešamības gadījumā operatīvi var veikt izmaiņas. Citiem varam ieteikt uzticēt mājaslapas izveidi cilvēkiem, kuri to prot arī uzturēt un uzņemas atbildību.

SIA Sidi Spēles

Izmantotie risinājumi

Mājaslapu izstrāde un uzturēšana

bottom of page