Pilseta24.lv

Pilseta24.lv ir interneta mārketinga līderis tieši reģionos, savukārt pilsētu informācijas grāmata "Zaļās lapas" jau vairāk nekā 20 gadus ir pieprasīts izdevums reģionu iedzīvotājiem, uzņēmējiem, organizāciju pārstāvjiem.

Veids
Pilsētu interneta portāli.

Apmeklētāja profils
15 līdz 55 gadi (un vairāk). Meklē savas pilsētas informāciju un pakalpojumus.

Sasniedzamība
Portāli nosedz visas lielākās Latvijas pilsētas.

Reklāmas veidi
Profils, reitingi, reklāmas baneri, SEO.

Saite uz mediju
http://pilseta24.lv/

Pilseta24.lv – aktuālākais Latvijas reģionos

Portāls Pilseta24.lv aptver 31 Latvijas pilsētu, informējot iedzīvotājus par aktuālākajiem notikumiem reģionos. 

Uzņēmēji un organizācijas portālā Pilseta24.lv var pastāstīt par savu biznesu vai darbību, savukārt lasītājiem vienuviet iespējams atrast informāciju uzņēmumu katalogā, uzzināt jaunāko par notikumiem savā pilsētā un novadā, lasīt ziņas, apskatīt pilsētas karti un izmantot to, plānojot braucienus, kā arī atrast savas pašvaldības un tās iestāžu kontaktinformāciju.

Pilseta24.lv katalogs

Katras pilsētas portālā pieejama datubāze jeb katalogs, kur iespējams atrast sev tuvumā esošos uzņēmumus un organizācijas, kontaktinformāciju un pakalpojumu klāstu.

Aktuālākā informācija par notikumiem reģionos

Pilseta24.lv portālos ik dienu atrodama jaunākā informācija par notikumiem katrā pilsētā. Sadaļā “Ziņas” katram ir iespēja uzzināt jaunumus par sev interesējošiem tematiem pilsētās, savukārt notikumu kalendārs jeb “Afiša” sniedz plašu informāciju par gaidāmajiem kultūras un izklaides pasākumiem jebkurā vietā Latvijā.

Pilseta24.lv kartes