Kas mēs esam?

Esam viens no lielākajiem un vecākajiem uzņēmumiem Latvijā, kas sniedz digitālā mārketinga pakalpojumus tieši nelieliem uzņēmumiem.

Mēs strādājam jau no 1991. gada un uzcītīgi sniedzam mārketinga pakalpojumus aptuveni 10 000 klientu lielam lokam. Iesākot tās bija reklāmas telefonu grāmatās (Zaļās lapas) un uzziņu portālos (ZL.LV, Pilseta24.lv, Medicine.lv, ABC.lv u.c.), taču kopš 2014. gada esam veiksmīgi iegājuši digitālā mārketinga jomā, un tas ir tieši tas, ko sobrīd pieprasa klienti!

Kas ir digitālais mārketings? Digitālā mārketinga pakalpojumu paletē ietilpst mājaslapu izveide, mājaslapu optimizēšana mekletājprogrammām (SEO), Google, Facebook un Instagram reklāmu veidošana, satura veidošana sociālajos tīklos, uzņēmumu profilu uzturēšana, piemēram, Google My Business un daudz kas cits. Šī joma ir komplicētāka, taču daudz aizraujošāka un ar loti gaišu nākotni. Kāpēc lai tajā nedarbotos arī Tu? Tā arī nav reķešu zinātne!

Kas ir konsultants – pārdevējs digitālā mārketinga jomā?

Gandrīz katram ir skaidrs, ka pārdevēja mērķis ir veicināt darījuma noslēgšanu, un tas arī būtu viens no Taviem galvenajiem uzdevumiem. Taču tikpat skaidrs ir arī tas, ka cilvēki nevēlas iegādāties lietas, kuras viņi neizprot un nesaskata tām jēgu.

Pat ja biznesa vajadzībām korekti piemeklēti digitālā mārketinga risinājumi ir ļoti efektīvi biznesa izaugsmei, to nepareiza pielietošana vai nespēja izskaidrot klientam, nenes klientam atdevi, bojā attiecības un neļauj nopelnīt nevienam.

Tāpēc konsultatīvā daļa šajā amatā ir ļoti svarīga un neatņemama sastāvdaļa. Konsultants mācās un izprot risinājumus pats, piemeklējam labākos un izskaidro klientam, un, ja tas klientam škiet pievilcīgi, viņš tos izvēlas un pērk pats!

Kādas prasmes, iemaņas un īpašības šajā darbā ir nepieciešamas?

  • Spēja un vēlme apgūt jaunas zināšanas digitālā mārketinga jomā (ir apmācības un konsultācijas);
  • Augsta pašdisciplīna un patstāvība;
  • Degsme palīdzēt maziem uzņēmumiem;
  • Spēja strādāt individuāli, bet nepieciešamības gadījumā sastrādāties ar speciālistiem, kas sniegs konsultatīvu palīdzību;
  • Spēja efektīvi komunicēt ar klientiem un skaidrot;
  • Vēlme darīt darbu, kas ir saistīts ar tehnoloģijām, bet bez vajadzības sēdēt birojā;
  • Latviešu, krievu un ļoti vēlams angļu valodas zināšanas;
  • Ļoti vēlams autovadītāja apliecība un savs auto mobilitātei, jo klienti ir visā Latvijā.

Kā jau šobrīd strādā Tavi potenciālie kolēģi?

Mūsu kolektīvā ir 40 konsultanti – pārdevēji. Katram ir specializācija, bet visi strādā ar digitālā mārketinga produktiem vienā vai otrā formā. Kolektīvs vecuma un pieredzes ziņā ļoti dinamisks, tā kā pieredzi iegūt ier ir iespējams visdažādāko.

Katrs konsultants strādā ar pāris simtiem klientu un nopelna no 1000 līdz 3000 eiro mēnesī. Darbs ir intensīvs, bet ir iespējas augt ļoti ātri kā finansiāli tā arī intelektuāli.

Bez tam mums ir arī vairāku desmitu cilvēku liela komanda, kas veic mājaslapu izveidi, reklāms kampaņu u.c. digitālā mārketinga pakalpojumu sniegšanu un uzturēšanu, kā arī pamatīgs IT sistēmu atbalsts.

Daži no Taviem potenciālajiem kolēģiem

Aigars

Aigars

Valdes priekšsēdētājs / CEO

Digitālā mārketinga komandas vadītājs

Juris

ZL.LV, Firmas.lv, speciālo pakalpojumu un konsultantu vadītājs

Artūrs

Artūrs Laukmanis

Mājaslapu izstrādes un uzturēšanas nodaļas vadītājs

Komunikāciju eksperte

Evija

Nozaru mediju un telemārketinga vadītāja

Kurzemes un Zemgales komandas vadītāja

Ričards

Lokālo mediju pakalpojumu un konsultantu vadītājs

Kurzemes un Zemgales komandas vadītāja

Agnese

Klientu apkalpošanas un nodaļas vadītāja

Kurzemes un Zemgales komandas vadītāja

Ingūna

Profilu pakalpojumu un ārpakalpojumu partnerības vadītāja

Kurzemes un Zemgales komandas vadītāja

Linards

Sociālo tīklu, SEO, satura pakalpojumu un mārketinga nodaļas vadītājs

Ieinteresēja? Sazinies ar mums!

Ja esam Tevi ieinteresējuši, CV sūtīt nav obligāti. Piezvani, uzraksti e-pastu vai sazinies, izmantojot kontaktu formu. Mēs sazināsimies ar Tevi un norunāsim tikšanos.

Mēs regulāri veidojam arī pasākumus nelielās grupās, uz kuriem vari atnākt, lai uzzinātu par to, kā mūsu darbs noris ikdienā. Tajos piedalās gan konsultantu-pārdevēju vadītāji, gan speciālisti.

"Mums nebija nekādas pieredzes interneta jomā un pēc ieteikuma izvēlējāmies sadarbību ar "Latvijas Tālruni", jo tika solīts operatīvi izveidot mājaslapu, kurā ir pirkšanas iespēja, kā arī uzņemties atbildību par satura izkārtošanu, vizuālo noformējumu un uzturēšanu."

– Ineta Lazdāne, SIA "Sidi Spēles" valdes priekšsēdētāja

"Mājaslapas izstrādes laikā viss noritēja lieliski, cilvēki bija saprotoši, nebija nekādu problēmu ar darbiniekiem, savu darbu viņi prot. Esam apmierināti – citādi jau līgumu nepagarinātu."

– Pēteris Legants, SIA "Medkos"

"Mums iepriekš nebija mājaslapas, tagad esam Google meklējumu augšgalā – tas ir liels pluss. Ienāk gan vietējie, gan ārzemju pasūtījumi."

– Egils Blūms, SIA " Sant-Li"

"Savu infolapu ieguvām Pilseta24.lv portālā, un nu esam pamanāmi ne tikai Valmieras portālā, bet arī Smiltenes un Cēsu portālos. Esam apmierināti ar izdarīto izvēli un saņemam pozitīvas atsauksmes, kas radušās šīs sadarbības rezultātā."

– Edgars Pelcbergs, "Tautas Harmonijas Centrs"