Digitālie pakalpojumi

Mājas lapu izstrāde - Latvijas Tālrunis

Izveidosim Jūsu uzņēmumam profesionālu, mūsdienīgu mājaslapu. Sākot no idejas, dizaina un satura līdz izvietošanai internetā un uzturēšanai.

SEO – mājaslapu optimizēšana meklētājiem - Latvijas Tālrunis

Paaugstiniet Jūsu mājaslapas atrodamību un pozīciju interneta meklētājos Google, Bing vai Yandex, veicot tās optimizēšanu jeb SEO.

Google AdWords - Latvijas Tālrunis

Paziņojiet par Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem tieši tiem, kuri tos meklē. Visplašākie reklāmas tīkli un visprecīzāk atlasītākā mērķauditorija.

Google My Business - Latvijas Tālrunis

Jūsu uzņēmums būs atrodams ikvienam. Lielpilsētās un provincēs, kartēs un meklētājā. Telefons atvedīs klientus līdz Jūsu durvīm.

Facebook reklāmas kampaņas – Latvijas Tālrunis

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai. 

Facebook satura veidošana – Latvijas Tālrunis

Gūstiet panākumus Facebook, publicējot lietotājiem aktuālu, interesantu un noderīgu saturu. Tā iegūsiet sekotājus, kuri vēlāk var kļūt arī par Jūsu klientiem.

Yandex Direct reklāmas - Latvijas Tālrunis

Labas reklāmas iespējas tiem, kuri darbojas Krievijas un NVS tirgos. Yandex joprojām pieder vislielākā auditorija zemēs, kur interneta saturu veido galvenokārt krievu valodā.

Reklāmas video - Latvijas Tālrunis

Videoklips kalpo kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tas ātri un efektīvi nodos nepieciešamo informāciju mājaslapas apmeklētājam.

Firmas.lv - Latvijas Tālrunis

Uzņēmumu datubāzes veidošanas iespēja pēc Jūsu izvēlētajiem kritērijiem, lai uzlabotu mārketinga un pārdošanas aktivitāšu efektivitāti.

LT digitālā mārketinga konts

Īpaši izveidotie digitālā mārketinga starta komplekti nodrošinās stabilu pamatu veiksmīgai mārketinga stratēģijai interneta vidē, turklāt par īpaši izdevīgu cenu.

Sazinieties ar mums!

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai zvanot +371 67770711!

Kontaktu forma