Digitālie pakalpojumi

Mājas lapu izstrāde - Latvijas Tālrunis

Izveidosim Jūsu uzņēmumam profesionālu, mūsdienīgu mājaslapu. Sākot no idejas, dizaina un satura līdz izvietošanai internetā un uzturēšanai.

Google AdWords - Latvijas Tālrunis

Paziņojiet par Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem tieši tiem, kuri tos meklē. Visplašākie reklāmas tīkli un visprecīzāk atlasītākā mērķauditorija.

Google My Business - Latvijas Tālrunis

Jūsu uzņēmums būs atrodams ikvienam. Lielpilsētās un provincēs, kartēs un meklētājā. Telefons atvedīs klientus līdz Jūsu durvīm.

Facebook ereklāmas kampaņa - Latvijas Tālrunis

Sociālais tīkls ievedīs Jūsu uzņēmumu sabiedrībā. Iespēja īsā laikā sasniegt milzīgu auditoriju atpazīstamības palielināšanai un pārdošanai. 

Yandex Direct reklāmas - Latvijas Tālrunis

Labas reklāmas iespējas tiem, kuri darbojas Krievijas un NVS tirgos. Yandex joprojām pieder vislielākā auditorija zemēs, kur interneta saturu veido galvenokārt krievu valodā.

Firmas.lv - Latvijas Tālrunis

Uzņēmumu datubāzes veidošanas iespēja pēc Jūsu izvēlētajiem kritērijiem, lai uzlabotu mārketinga un pārdošanas aktivitāšu efektivitāti.

SEO – mājaslapu optimizēšana meklētājiem - Latvijas Tālrunis

Paaugstiniet Jūsu mājaslapas atrodamību un pozīciju interneta meklētājos Google, Bing vai Yandex, veicot tās optimizēšanu jeb SEO.

Reklāmas video - Latvijas Tālrunis

Videoklips kalpo kā Jūsu uzņēmuma vizītkarte. Tas ātri un efektīvi nodos nepieciešamo informāciju mājaslapas apmeklētājam.

Sazinieties ar mums!

Lai saņemtu detalizētāku informāciju un atbildes uz interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai zvanot +371 67770711!

Kontaktu forma